R10 Kampanyası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

R10 Kampanyası!

Cevap: R10 Kampanyası! Yönetimi mail yağmuruna tutalım!

ne r10u

Saçma sapan işlere kalkışmayın arkadaşlar

İsteyecekseniz daha iyi futbolcu isteyin. Adam ölmüş artık

R10 kampanyası yapacağımıza, Shaqiri kampanyası yapalım.

Emre Şakir varkende R10 u istiyordum ben. R10 kardeşim boru değil, öyle şakirle filan kıyaslamakta akıl kârı değil ;) Futbol bir dinse, R10 o dinin peygamberi diyorum. Teşbihte hata olmaz ;)

Saygı duyuyorum abi;)

Ama acık konusuyorum ben R 10 a göre daha genc oldugu icin Şakir diyordum ilk olarak.

E madem alamadık o zaman....

R 10:tiphat::D

R10 iyidir ustalar ... R10 U gören kimse ""iiieee ben bir milyün alıyorum roni 5 aliyür"" diyemez ...

Bu saatten sonra R10 un kaprisleriyle mi uğraşacağız.

Ezikler almış 26 yaşındaki Sowu. Çatır çatır gol atacak.

Bize genç, dinamik zehir gibi futbolcular lazım.

Ben her türlü R10'u istiyordum başından beri, geldiği gün forma siparişi vereceğimi de söylemiştim :)

Emre Şakir varkende R10 u istiyordum ben. R10 kardeşim boru değil, öyle şakirle filan kıyaslamakta akıl kârı değil ;) Futbol bir dinse, R10 o dinin peygamberi diyorum. Teşbihte hata olmaz ;)

Ronaldinho için tek korkum Lincoln gibi olma ihtimali. Bana maç seçecek birisi gibi geliyor. Bu yüzden korkuyorum. Bunun dışında kalitesi kesinlikle tartışılmaz bir oyuncu. Kişisel özellik bakımından Hagi' ye benzese mükkemmel bir sonuç çıkar ortaya. Bilmiyorum sizin düşünceniz nasıl? Mahir istiyor zaten belli :)

Ronaldinho bize gelsin, o statta Barcelona versiyonuna donmezse en adiyim. Bizim taraftarla 10 numara arasında acaip bir bag olusur hep. Ronaldinho uçurur bu takımı.

Üst Alt