Radikal Karar Hemen Şimdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Radikal Karar Hemen Şimdi

Hoca konusuna hiç girmiyorum terim kalacaksa kendisi yeni gelen biri olursa ozaman o ama şunu hemen yapması lazım 1 gün bile beklemeden

Hiç bir futbolcuyla yeni sözleşme imzalanmaması lazım
Hemen şimdi tşk edip yolun açık olsun diyecek oyuncu listesini yazıyorum bunları bırak ilk 11’de tribünde bile görmek istemiyorum

1. Ömer Bayram
2. Emre Akbaba
3. Oğulcan Çağlayan
4. Şener Özbayraklı
5. Martin Linnes
6. Ryan Donk
7. Oghenekaro Etebo
8. Emre Taşdemir
9. Ryan Babel

Bu adamlar kos koca Galatasaray’da oynayacak kapasitede mi her sene tonla para harcıyorum Store’da bunlarin maaşı icin mi...
Merak etmeyin 18-20 futbolcu çıkar yine olmadı alt yapıdan alırsın bu saatten sonra 3. oluruz anca daha fazlası olmaz...

Hoca konusuna hiç girmiyorum terim kalacaksa kendisi yeni gelen biri olursa ozaman o ama şunu hemen yapması lazım 1 gün bile beklemeden

Hiç bir futbolcuyla yeni sözleşme imzalanmaması lazım
Hemen şimdi tşk edip yolun açık olsun diyecek oyuncu listesini yazıyorum bunları bırak ilk 11’de tribünde bile görmek istemiyorum

1. Ömer Bayram
2. Emre Akbaba
3. Oğulcan Çağlayan
4. Şener Özbayraklı
5. Martin Linnes
6. Ryan Donk
7. Oghenekaro Etebo
8. Emre Taşdemir
9. Ryan Babel

Bu adamlar kos koca Galatasaray’da oynayacak kapasitede mi her sene tonla para harcıyorum Store’da bunlarin maaşı icin mi...
Merak etmeyin 18-20 futbolcu çıkar yine olmadı alt yapıdan alırsın bu saatten sonra 3. oluruz anca daha fazlası olmaz...

ne Terim kalacaksası ya ?

ilk o gitmeli. Bize her gelen geri gidiyorsa , 2 yıldır takım top oynamıyorsa artık tartışılacak bişey kalmadı.

ilk Terim gitmeli. Takım koşamıyor. Takım çalışmıyor.

Onu yollayacak, sene sonu anlaşmasını yenilemeyecek olan kimse o başkan olmalı.

bitti artık . the end, finito !

Teknik heyet ve hoca gitmediği sürece gerilemeye mahkumuz. Hatta sene sonu gideceklerse yine zarar gören biz oluruz. Şu an gönderilmeli tüm teknik heyet ve td. Yeni gelen hoca karar versin kimin kalacağına kimin gideceğine sene sonu. ffp bitiyor stat isim hakkı bitiyor yeni yönetim gelecek iyi takviyeler yapılabilir. Burada önemli olan td seçimi.

Fatih-Linnes-Sener-Donk-Saracchi-Ömer-Tasdemir-Etebo-Akbaba-Arda-Feghouli-Jimmy-Babel-Falcao-Halil-Diagne
Seneye kadroda olmamasi gereken isimler. Elde kalanlardan böyle bir kadro cikiyor.

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao ?
Fernandes Taylan Emre
Kerem Mustafa Onyekuru

Okan-Omar-Ozornwafor-Ogulcan
Yedeklerden emin degilim gerci Omar futbola dönemezse transfer sart. Ozornwafor'u yeni gelen hoca begenmezse kiraya veririz. Ogulcan olmasa da olur ama maliyeti düsük son alternatif olarak kalabilir, bir zarari yok.​

Hocanın yapması gereken şey belli aslında. Yanına iş bilen adamları alması lazım. Melo, Drogba, Sneijder gibi adamları kulübeye almalı ve gerçek manada takıntılıklarını bırakması gerekiyor. Son yılların işte keyfini çıkar egoyu bırak bir.

ne Terim kalacaksası ya ?

ilk o gitmeli. Bize her gelen geri gidiyorsa , 2 yıldır takım top oynamıyorsa artık tartışılacak bişey kalmadı.

ilk Terim gitmeli. Takım koşamıyor. Takım çalışmıyor.

Onu yollayacak, sene sonu anlaşmasını yenilemeyecek olan kimse o başkan olmalı.

bitti artık . the end, finito !
2 sene önce de Başakşehir'in şampiyonluğu hediye ettiği sene bu takım bir şey oynamıyor, kondisyonu yerlerde dediğimizde hocanıza toz kondurmuyordunuz. Neyse en azından hala savunmaya devam eden gruptan değilsiniz.

Hoca ve diğer tüm gereksizler gitmeli. 17-18 sezonu gibi baştan yeni kadro kurulup ilk 11 oluşturulmalı. Takımın ilk 11'i yok. Yedekler önemli değil sağlam 11 kişi olsun bu ligde şampiyon olursun.

Onu bilmiyorum da, genç kalbi Galatasaray için çarpan sahaya bakınca kahrolan yani bizim gibi taraftar olan alt yapı çocuklarımız yok mu bizim??

İyimserliğe gerek yok şampiyonluk bitti oynasın bu çocuklar kaç maç varsa sürün sahaya. Eminim mücadeleleri göz doldurmaya yeter.

Tabi alt yapıda perişan haldeyse bilemem pek takip etmediğim bir alan.

Üst Alt