rafael benitez | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rafael benitez

Karşı hamle - Fotomaç

Rijkaard'ın gönderilmesi yanlıştı, Hagi'nin gelmesi daha bir yanlıştı. Artık önümüzdeki sezon için Galatasaray'ın yanlış teknik direktör seçme hakkı yok.

Kişisel fikrim Liverpool'da son dönemlerinde ciddi şekilde başarısız olan, İnter'i batıran, her zaman acaip acaip kadro seçimleri olan, taktiksel anlamda yetersiz, kariyerinde pek de başarılı transferler yapmış sayılmayacak Benitez olabilecek en yanlış teknik direktör adaylarından biridir.

Bence tek başına önümüzdeki sezon başarı şansımızı %60 düşürür.Camiada Benitez gündemi yaratmaya çalışmak umarım her zaman olduğu gibi art niyetli bir Fotomaç haberinden ibarettir.

Cevap: Rafael Benitez

aman benitez bizden uzak olsun ngog gibi adamları doldurur takıma sonra harbi harbi düşeriz.:(

Benitez birsey yapamaz, adam liverpool da kac milyon dolar harcadi ve cogu kotu transfer... Teknik acidan iyi ama hem isteyecegi para hemde yabanci oldugu icin alinmamasi lazim.

Oh be Allahtan kaynak fotomaç, aman bizden uzun dursun..Bize yapılanma yapacak hoca lazım..Bu kafa ile gidilirse bir kaç sene toparlanamayız. Benitez yapılanmamı yapar hayır,Beli bir bütçe iste.Gün kurtarmak için transferler yapar.Haginin onbirin ben dahil herkez eleştiriyor..Yanlız sizlere birşey söylemek istiyorum benitez her maça farklı onbir ile çıkar..Öyle bir yapısı var.

Cevap: # Rafael Benitez

Florya'nın tek patronu olacaksa, Adnan Polat'da olmayacak tabi, Benitez çağ atlatır. Ama 1 sene fln yapılanmaya kim sabreder onu bilemem. Çünkü takımdan gitmesi gereken, en az 10 adam var. Ve en az da 6-7 adam gelmeli.

benitezi bile beğenmiyoruz işte bizim sorunumuz.....bu forumunda .oku çıktı.....

Benitez, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmuş İnteri ne duruma düşürdü bizide küme düşürür artık, Adnan Polat ve ekibi amaçlarına ulaşır

Inter'le kimyaları uyuşmadı. Bu onun kötü bir teknik direktör olduğunu göstermez.

Valencia ve Liverpool'la kazandığı başarılar ortada. Yine de Rijkaard'dan sonra Galatasaray'a daha farklı ne katabilir? diye düşünüyor insan.

Başarılı olacağı varsada Medya kargaları taraftarın sabır sınırlarını zorlar ve 10 milyon euro tazminat ile ocak yını görmez.

Türkiyede başarılı olması hayal.

Yabancı hoca aranıyosa Magath ve ya Van Gaal olabilir. En güçlü adayım Felix Magath.

Ya bize Uefayı kazandırır inanılmaz başarılar yakalar , ya da kulubu borç batağına sokuk ligten duşurup kulubu batırır , öyle biri Benitez :)

Ben olabilir diyorum .

Yabancı hoca Ralf ragnick Van gaalde olabilir.

Hoffenheim ve Az örnekleri yabana atılacak örnekler degil

Üst Alt