# Rafael Van der Vaart


rafael+van+der+vaart
İspanyol As Gazetesi’nin haberine göre G.Saray, satış listesine konan Van der Vaart’la görüştü.G.Saray’ın Hollandalı arayışları bitmek bilmiyor! Sarı-Kırmızılılar’ın, Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard’ın isteği doğrultusunda son olarak Real Madrid’in orta sahadaki yıldızı Rafael van der Vaart’la ilgilendiği öğrenildi.İspanyol As Gazetesi’nin haberine göre G.Saray, satış listesine konan Van der Vaart’la görüştü.Sneijder’de gündemde2013′e kadar sözleşmesi olan ve 10 milyon Euro’nun üzerinde bonservisi bulunan Hollandalı futbolcu ile Rijkaard’ın görüşüp anlaştığı öğrenilirken, transferin kiralama yoluyla gerçekleşebileceği bildirildi. Cimbom’un yine Real’den Sneijder için yaptığı pazarlıkların sürdüğü de ifade edildi.Kaynak: Takvim
 
Cevap: Van der VaartYalnız kaynak Takvim değil As gazetesi.Bencede yalandır ama As gazetesi olduğu için konuyu açayım dedim sadece takvim olsaydı açmazdım.
 
Cevap: # Rafael Van der Vaartİnsanı bir an için heycanlandırıyolar,bu kadar büyük bir trasnfere imza atacağımızı sanmıyorum.
 
Cevap: # Rafael Van der Vaartvan der vaart a bizden çok çok fazla paralar verebilecek klüpler var, özellikle almanyadan,ayrıca van der vaart niye gelsin ki? Rijkaard demeyin sakın :)
 
Cevap: # Rafael Van der VaartDaha bir hafta önce kulübümüz için yaptıkları soysuzluğu görmezden gelip, sitesine girip birde buraya haber taşımak bence doğru olmamış!!!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt