# Rafael Van der Vaart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Van der Vaart

rafael+van+der+vaart

İspanyol As Gazetesi’nin haberine göre G.Saray, satış listesine konan Van der Vaart’la görüştü.

G.Saray’ın Hollandalı arayışları bitmek bilmiyor! Sarı-Kırmızılılar’ın, Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard’ın isteği doğrultusunda son olarak Real Madrid’in orta sahadaki yıldızı Rafael van der Vaart’la ilgilendiği öğrenildi.

İspanyol As Gazetesi’nin haberine göre G.Saray, satış listesine konan Van der Vaart’la görüştü.

Sneijder’de gündemde

2013′e kadar sözleşmesi olan ve 10 milyon Euro’nun üzerinde bonservisi bulunan Hollandalı futbolcu ile Rijkaard’ın görüşüp anlaştığı öğrenilirken, transferin kiralama yoluyla gerçekleşebileceği bildirildi. Cimbom’un yine Real’den Sneijder için yaptığı pazarlıkların sürdüğü de ifade edildi.

Kaynak: Takvim

Cevap: Van der Vaart

Yalnız kaynak Takvim değil As gazetesi.Bencede yalandır ama As gazetesi olduğu için konuyu açayım dedim sadece takvim olsaydı açmazdım.

Cevap: # Rafael Van der Vaart

İnsanı bir an için heycanlandırıyolar,bu kadar büyük bir trasnfere imza atacağımızı sanmıyorum.

van der vaart a bizden çok çok fazla paralar verebilecek klüpler var, özellikle almanyadan,ayrıca van der vaart niye gelsin ki? Rijkaard demeyin sakın :)

Daha bir hafta önce kulübümüz için yaptıkları soysuzluğu görmezden gelip, sitesine girip birde buraya haber taşımak bence doğru olmamış!!!

Üst Alt