Rakibimiz Lokomotiv Moskova'da Smolov Sakatlandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz Lokomotiv Moskova'da Smolov Sakatlandı!

yok yaw ben takmam olacagi varsa olur olmazsa olmaz
ortada beceriksizlik varsa da oncekiler gibi art niyet ya da dalavere yok
sadece topcularin laubaliligi can sikiyor
onun haricinde rahadim
trabzon macının sıkıntıda gececegini biliyodum üstad,yenilgi bahrizdi.o yuzden bilerek yazmadım.ama lokomotiv moskova macının günü ve saati güzel.sadece hatalar ve ani yenecek bi gol sorun cıkarır az,toparlar alırız macı taraftarla

6 puanimiz garanti bunlardan ama porto ve schalkenin de garanti

3 takimin 1 tanesi avrupa ligine giderken 2 si sampiyonlar ligine devam edecek

Para acisindan guzel bu 6 puan en azindan

Adamlarin puani 4 uncu kategori olup , ayrica 2 senedir 0 ceken bizden bile hatri sayilir sekilde azmis zaten

6 puanimiz garanti bunlardan ama porto ve schalkenin de garanti

3 takimin 1 tanesi avrupa ligine giderken 2 si sampiyonlar ligine devam edecek

Para acisindan guzel bu 6 puan en azindan

Adamlarin puani 4 uncu kategori olup , ayrica 2 senedir 0 ceken bizden bile hatri sayilir sekilde azmis zaten

değil.daha önce kimseden alamadık.ayrıca ne zaman şöyle iddialı konuşsan yeniliyoruz zaten.

galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarinda hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması

Resmen uefa prosedur degisikligi ile burada bulunan bir takim . Yani bu grup aslinda

Porto
Schalke
GS
Loko

Seklinde kategori siralamasina sahip , ama sansimiza bu kategori degisikligi olmasa biz yine 4 olacaktik ama loko da 4 olacakti , yani birinci kategoriden kolay cekme sansimiz olmayacakti

Aslinda bu yeni sistem 90% olasilikla aleyhimizde sonuc verecekken , 10% luk ihtimal gercek olup loko bize geldi

Elle cizsen olmaz .. bjk nin grup da kolaydi CL icin ama onlarin zamanindaki sistemde kolay cekme sanslari farkliydi , daha coktu

Yalniz ben buna ragmen , bjk ve fb nin gruplarindan daha zor oldugunu dusunuyorum

Onlara bir chelsea , sevilla , arsenal denk gelseydi , normalde CL takimi derdim ama cektikleri kuraya bakilirsa bizim kadar onlar da sansli ama tabi fark , onlar 1 ve 2 inci kategoriden katildilar

Üst Alt