Rakibimiz Schalke - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz Schalke

Herta Berline kendi evlerinde ilk devre bitmek üzere 1-0 yenik durumda ilk maçı da kaybetmişlerdi bunuda kaybederse iki maç 0 puan olacaklar

Porto gecen hafta kendi sahasinda 2-0dan 2-3 yenilip ocagima incir agaci dikti. Clnin en formsuz 4 takimini ayni gruba koymuslar.

herkesin beklediği forvet hamlesi gelse çok farklı konuşurdum ama 3 deplasmanda sıfır puan diyorum,tek tesellim schalke deplasmanında gurbetci taraftarlarımızın desteği ve genel olarak avrupada başka olmamız isimler değişsede ruh değişmiyor..

m9osxd.jpg

Güçlü, zayıf yönleri ve oyun stilleri.

Kuralar cekildikten hemen sonra Schalke kulübüne üye olmustum Almanya daki maca öncelikli bilet alabilmek icin.

Bugün üyeligimi aktif hale getirmisler, yarina kadar yetismez diye cok kormustum cünkü yarin sabah 9 da öncelikli üyelere satisa cikiyor biletler.

Ben 1 sene üye olurum sonra cikarim diyordum da minimum üyelik süresi 2 seneymis. Allahin izniyle önce yarin biletleri alayim da gerisinin önemi yok, Cimbom icin 50€ üyelik harci helali hos olsun.

Kuralar cekildikten hemen sonra Schalke kulübüne üye olmustum Almanya daki maca öncelikli bilet alabilmek icin.

Bugün üyeligimi aktif hale getirmisler, yarina kadar yetismez diye cok kormustum cünkü yarin sabah 9 da öncelikli üyelere satisa cikiyor biletler.

Ben 1 sene üye olurum sonra cikarim diyordum da minimum üyelik süresi 2 seneymis. Allahin izniyle önce yarin biletleri alayim da gerisinin önemi yok, Cimbom icin 50€ üyelik harci helali hos olsun.
Can tanıdığım herkese bilet soruyorum.
Müşterim geliyor Schalke şapkası kafasında ona bile soruyorum.
O bileti bulacağım öyle yada böyle.

Gscimbom Mobile

Üst Alt