Rakibinin Puan Kaybına İhtiyacı Olan Biz Değiliz Onlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibinin Puan Kaybına İhtiyacı Olan Biz Değiliz Onlar

Bütün maçları kazanırsak şampiyonuz, hepsini kazanıp rakiple berabere kalsakta şampiyonuz .3 puan geride girsekde derbiye kazanınca yine şampiyon biziz.Rakibin haksızlıkla aldığı puanlar diğer takımların farklı tutumları can sıkıcı ama yine de her şey bizim elimizde. Bu kirli oyunun bitmesi için saha dışında, maçları kazanmak için saha içinde gereken gayreti gösterelim yeter.Onlar bu futbolla mutlaka bir yerde patlıyacaklar.Biz kazandıkça panik ve stresleri artacak.Bize düşen Ankaragücü maçında olduğu gibi dominant oynamak ve bu takım herkesi yener düşüncesini devam ettirmek.

bahsedildiği gibi Fenerbahçeyi şampiyon yapmaya yönelik 1 tezgah varsa eğer, Arenaya 4 puan farkla getirirler kuşları.

Ben liglere son düzlüğe gelene kdr müdahale olduğunu, sonra takımları kendi kaderlerine bıraktıklarını düşünüyorum. liglerde doğal sonuçlar ilk haftalar ve son haftalarda oluşuyor.

bahsedildiği gibi Fenerbahçeyi şampiyon yapmaya yönelik 1 tezgah varsa eğer, Arenaya 4 puan farkla getirirler kuşları.

Ben liglere son düzlüğe gelene kdr müdahale olduğunu, sonra takımları kendi kaderlerine bıraktıklarını düşünüyorum. liglerde doğal sonuçlar ilk haftalar ve son haftalarda oluşuyor.
Son düzlüğe kadar değil. Seçimlere kadar. Seçimlere kadar başa baş gider. Sonra ne haliniz varsa görün der devlet büyükleri.

1 golle sampiyonluk verdik, sampiyonluk yarisina 20 puan etki edildi aleyhimize bu sezon. Dahasi da olacak. Bu sartlarda sampiyon olmak o kadar da kolay degil. Makine degil bu takim, bir yerde ters bir gol yersin cikaramazsin.

Sorun olan şu ki,

Anadolu ekipleri, özellikle Istanbul takımları sana puan kaybettirmek için yeminler edip motive oluyor, yetmiyor orta hakemden fbVAR ve fbAVAR'a kadar herkes senin aleyhine çalışıyor.

Öte yandan da FB maçlarında olanları görüyoruz, maç başı 1 penaltı ortalamasıyla oynuyor adamlar. Ve hep berabereyken, gerideyken veriliyor bu penaltılar, tamamen imdat çekici olarak.

Hal böyleyken, rahat olmak manasız.

Bu sene tarihimizin en onemli sampiyonluk yuruyusundeyiz. Bu kadari daha once yapilmadi. Şike sezonunda bile gorulmemis seyler goruyoruz. Takim da eminim daha da hirslanmistir. Ben fenerin boyle daha fazla gidecegine de inanmiyorum. Acayip bi fiksture giricekler avrupa maclariyla beraber. Sirayla ankaragucu hatay belcika maclari var 3 deplasman ust uste. Orda iyice yipranacaklar. Antalya bjk 6 puan alirsak sampiyonuz bence

Bu sene tarihimizin en onemli sampiyonluk yuruyusundeyiz. Bu kadari daha once yapilmadi. Şike sezonunda bile gorulmemis seyler goruyoruz. Takim da eminim daha da hirslanmistir. Ben fenerin boyle daha fazla gidecegine de inanmiyorum. Acayip bi fiksture giricekler avrupa maclariyla beraber. Sirayla ankaragucu hatay belcika maclari var 3 deplasman ust uste. Orda iyice yipranacaklar. Antalya bjk 6 puan alirsak sampiyonuz bence
Katılıyorum şu Antalya ve bjk maçımı geçersek önümüz çok açık onların ligdeki önemli maçları halen duruyor ve bu saatten sonra hiç mi takım yatmaz çünkü düşme potası karışık ilk 2 nin alt sırada karışık

Aynen öyle. Enseyi karartmak yok.

Forvetsiz şampiyon olduk.
Solbeksiz şampiyon olduk.
Orta sahasız, kanatsız şampiyon olduk.
Hocasız bile şampiyon olduk.

Şimdiki challenge yönetimsiz şampiyon olmak. Bunu da başaracağız. Bu takım hiçbir şeyi olmadan da şampiyon olur. Bir tek taraftarı olmazsa şampiyon olamaz. Taraftarın inancını kaybetmemesi gerekiyor.

Üst Alt