Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor

Cevap: Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor

Bu analizi yapan hiç ibb yi izlemiş mi, hatta Türk futbolunu izlemiş mi bilmiyorum.

İBB açık futbol falan oynamıyor, maçları da çok gollü geçmiyor, bunu nasıl uyduruyorsunuz anlamış değilim. Hatta çok kapalı oynuyor diye eleştiriliyor, herhalde siz 4 sene öncesinde kaldınız. ibb klasik kapanan, hızlı çıkan, uzun zamandan beri 4-4-3 oynayan bunu da Türk liglerine göre iyi yapan bir takım. 18 takımlı ligden maçları en kısır geçen 2. takımken bizde olan yoruma bak. Diğer hataları söylemiyorum.

Bu analizi yapan hiç ibb yi izlemiş mi, hatta Türk futbolunu izlemiş mi bilmiyorum.

İBB açık futbol falan oynamıyor, maçları da çok gollü geçmiyor, bunu nasıl uyduruyorsunuz anlamış değilim. Hatta çok kapalı oynuyor diye eleştiriliyor, herhalde siz 4 sene öncesinde kaldınız. ibb klasik kapanan, hızlı çıkan, uzun zamandan beri 4-4-3 oynayan bunu da Türk liglerine göre iyi yapan bir takım. 18 takımlı ligden maçları en kısır geçen 2. takımken bizde olan yoruma bak. Diğer hataları söylemiyorum.

4-4-3 mü?

evet ilk olarak yıllardır bize yattığı söylenen ama fenere şike yaptığı ispatlanan bir takım var...abdullah avcı ve arif erdem in tabi ki bu pisliklerle alakası yok ama olsun....başında abdullah avcının olduğu mahalle takımından bile çekinirim arkadaş...

bnce 5-4-3-2-1 taktiğiyle oynuyorlar, xD

İBB tehlikeli takım zaten son maçlara baktığımızda sıkıntılı maçlar olduğunu tahmin bile edebilirsiniz izlemeden. Bu arada kıvırcık sağ bek Razvan değil Rızvan Şahin. Kolay bir rakip değildir İBB. Eğer ciddiye alınmazsa mağlup ayrılabiliriz.

İBB bu sezon ilk 8 de yer alır.

Her sezon çıta'yi yükselten bir hocaları var.

Sıralama olarak her yıl 2 sıra yükseliyorlar.

Gecen sezon bir önceki sezon'a göre 2 sıra gerilediler ama Turkiye kupasında final oynadılar.

Bu sezon yine iyi seyler yapacaktır İBB.

iki tane iyi oyuncuları vardı onlarda metrisde işimizi kolaylaştırır bu :D

Webo,Doka,Holmen ve Marcin'in ellerine 2-3 kurus versek..? Nede olsa Galatasaray'a bisey olmaz.. Kisi ve kurumlari ayiriyoruz ya ;)

Bu sene takımın kimyası baya değişti.İBB'nin geçen senelerdeki başarılarını tekrarlayabilecek mi acaba?

ligin ilk maçı olduğu için fazla gollü geçeceğini düşünmüyorum. açık futbolu tercih ederlerse ozaman bol gol bulabiliriz. çünkü bizim sıkıntımız kapalı defanslara. Riera nın defansif yönünü bilmiyorum. şayet defansa yardım etmez ise sol tarafımız aksayacaktır. gol yersekte o bölgeden gelen bir hata sonucu yeriz diye düşünüyorum. ama İBB ile yağtığımız maçlara bakılırsa maç 1-0 yada 2-0 lehimize sonuçlanır diye düşünüyorum.

maç olimpiyatta nasıl rüzgar vardır yaz sonu birde düşünemiyorum artık dumduma futbol olur şans kimden yanaysaki bizden hiç olmadı alır

En iyi transferleri webo gibi.

Insallah iyi bir baslangic yapariz.

En önemli Kozları Webo hiç kuşku yok ki

29 yaşında ve La Liga'da 200'ün üstünde maça çıkmış.Kamerun milli takımıyla 49 maçta 17 gol atmış. Büyük bir tecrübeye sahip Geçen sezon 34 maçta 11 gol attı ve en iyi performansını bu yıl gösterdi sakatlık problemi de yaşamayan bir oyuncu Mallorca'nın neden bu oyuncuyu sattığını anlamak güç... Disiplinsiz veya takımdan her hangi biriyle problem yaşamış olabilir...

--------------------------Muslera-----------------

Eboue----------Ujfa---------------------Servet---------------------Balta

-----Sabri----------Melo-------Selcuk

Kazim ------------------------------------------------Emre Colak

-------------------Baros---------------------

Fatih Hoca böyle bir kadro cikarir Belediye macina ..tek yanilacagim yer Emrenin yeri olur ,orda belki Eboeye oynatip,Ujfayi sag beke cekebilir

webo iyi oyuncu ama orta saha bizde olduğu sürece pek bi şey yapamazlar gibime geliyor.ayrıca defansları bana göre ligin en kötü defanslarından kazım ve baros ile avlarız gibime geliyor

Üst Alt