Rakip Analizi | 2. Hafta | Samsunspor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | 2. Hafta | Samsunspor

Cevap: Rakip Analizi | 2. Hafta | Samsunspor

bence samsun ligin en zayıf ekiplerinden. defansları bana göre kötü. kalecileride bana göre kötü. defansta sacma sapan hatalar olmadıgı sürece kazanırız.

Oyun ve skor çokta önemli değil bana göre galibiyet lazım ne olursa olsun skor 5-0 felan olursa çok daha iyi olur ama herşeyden önce galibiyet lazım takıma güven kazanması için oyuncuların...

Bence orta sahasında Mustafa Sarp'ın oynadığı bir takımın analizi olamaz ama yapanlarında ellerine sağlık. :)

kim ne derse desin samsun'un ön liberoları fink ve selim teber topa iyi basan oyuncular...adamlar belediye maçını izleyip selçuk'un orta sahadan top çıkarmasına engel olmaya çalışacaklar..ama ilerde çift forvet oynarsak belki bu baskıyı kırabiliriz..ama oynamazsak yine pozisyon bulmada zorlanırız..

Kapanan takımları çözecek tarzda 1 tane oyuncumuz var : Riera. 11 de olursa ( ki olmalı ) alırız.

Telekom Arena'daki ilk maçta Mustafa Sarp yine sahada olacak. :D

Şaka bir yana, 4-4-2 taktiğiyle çıkıp ileride Elmander ve Sercan, sağda Eboue, solda Riera'yı kullanırsak, güzel ataklar organize edebiliriz. Terim bu maçta macera aramamalı.

bence samsun ligin en zayıf ekiplerinden. defansları bana göre kötü. kalecileride bana göre kötü. defansta sacma sapan hatalar olmadıgı sürece kazanırız.

Samsunun defansı nasıl kötü anlamadım.Pal Lazar Macaristan Milli Takımının banko sağ beki.Kemal Tokak 4 büyükler peşinden koşuyor.Bahia yıllarca Feyenoord'ta oynadı.Ergün Teber'e bir şey diyemem ama lige göre çok iyi bir takım Samsunspor.Kaleci Ahmet Şahin'e gelirsek Samsunspor'un Süper Lige çıkmasında çok katkısı oldu Ahmet Şahin'de bana göre iyi bir kaleci.

Üst Alt