Rakip Analizi | Beşiktaş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | Beşiktaş

en büyük rakibimiz beşiktaş olursa lig 1. devre biter bence :smile-99: iyi kadrolu anadolu takımlarına çok puan kaybederler. bilic'e de bağlı kadro oturmazsa araya birkaç anadolu takımı girebilir diye düşünüyorum

valla bence bjk bizi bu sene çok zorlayacak sadece trabzon maçına bakarak söylemiyorum ama küçük görmemek lazım kadroları gayet alternatifli ve dinamik adamlardan kurulu dikkatli olmazsak herşey olabilir ayrıca bilic hırslı adamdır başarıya aç adamlar her zaman tehlikedir

İlk defa Rok a katılıyorum.Sezon sonunda aramızda 10 puan fark olur dedi.Ben arttırıp 15 diyorum en az.Kadroları anadolu takımı gibi bjk nın.

Hani İspanya 3.süne bir şey diyorlardı. Real-Barca'dan sonra gelenlerin şampiyonu sayılıyordu. Bu sene bizim ligde 2 takım bile yok. 10-15 arası puan farkı atarız.

2.cilik için en büyük adayım BJK :cool:

herkes küçük görüyor bjk yi ama bence çok iyi bir takımları var 10-15 puan fark kesinlikle olmayacak bence hatta gevşek olursak şampiyonluğu kaptırabilirz

gördünmü adamlar çatır çatır oynuyor bizim oyuncular gibi gevşek değiller kadroları kısıtlı ama helal olsun adamlara şampiyon olurlarsa şaşırmam

8jk ve 7b bu sene avrupada yoklar. biz yine 3 kulvarda gidicez. o yüzden başlarda puan olarak başa baş gideriz gibi. cl den ne zaman elenirsek o zaman lige yoğunlaşır farkı atarız.

Tromso deplasmanı hariç bütün maçları seyrettim

.Savunmalaı leştende öte bişey beşiktaşın.İlerde ise iyi organiz oluyorlar.

Oyundan kopmalrı çok oluyor.

Formda olursak maf ederiz kargaları

belki bu sene değil ama önümüzdeki yıllarda kadroyu koruyup otoriteyide sağlarlarsa acaip sağlam bir takım olacak 8jk

savunma leşh diyonuzda savunmaları 4 haftada 2 gol yemiş savunma'nın skorada katkısı var Bursa maçında Escude,Sivok gol atıyor bizim stoperlerin rakip 18'e girdiğini dahi görmedim kornerlerde dahil ayrıca savunma takım işidir.Sivok bence iyi stoperdir,zayıf halka Escude gibi duruyor ağır bir stoper ama formda hücüma çıkıp 2'de gol attı.Orta sahada Atiba çok önemli işler yapıyor hem hücüm hem savunmada,Fernandes ve Oğuzhan'ın katkısıda ortada sahada Bilic takıma bir sistem bir mentalite oturtdu,meyvelerinide topluyor.Bizim takımın 3 senedir sistemi saha içi organizasyonu bile yok doğaçlama oynuyoruz ve maç deplasmanda Allah kolaylık versin inşallah kazanırız ama gene objektif bakış açıma göre Beşiktaş maça yakın duruyor...

maci kazaniriz kaybederiz ama bu senenin banko sampionu bjk dir maalesef. türkiyede bizden haric kimse bu dopingli oyunculari dulduramaz.

avrupada yok zaten. kontrol edilmiyordir ama yinede günahlarini almak istemiyorum simdi. ama böyle pressli ve kosu mesafe yapa bilen bir takim olamaz türkiyede.

fernandez neydi öyle. kokainmi vermisler ne . normal bulmuyorum kesinlikle. 116 km bide 3-0 erken yapmisin maci. sampionlar ligi elit takimlar buna yakin kosuyorlar yahu.

yada almeidaya dikkat edin biraz. bunlar dpoingliydi arkadas. kimse bana baska bir sey anlatmasin. türkiyede bjk li demirören varken göz yumarlar buna.

maci kazaniriz kaybederiz ama bu senenin banko sampionu bjk dir maalesef. türkiyede bizden haric kimse bu dopingli oyunculari dulduramaz.

avrupada yok zaten. kontrol edilmiyordir ama yinede günahlarini almak istemiyorum simdi. ama böyle pressli ve kosu mesafe yapa bilen bir takim olamaz türkiyede.

fernandez neydi öyle. kokainmi vermisler ne . normal bulmuyorum kesinlikle. 116 km bide 3-0 erken yapmisin maci. sampionlar ligi elit takimlar buna yakin kosuyorlar yahu.

yada almeidaya dikkat edin biraz. bunlar dpoingliydi arkadas. kimse bana baska bir sey anlatmasin. türkiyede bjk li demirören varken göz yumarlar buna.

Iyi o zaman bu sene yorum yapmana gerek yok nasıl olsa şampiyon bjk gozune yazik çokta istersen git onların forumunda yorum yap.

Envoyée depuis mon Samsung Galaxy Note 2 avec Tapatalk 2

Koşarsak yeneriz. Takım halinde koşmalıyız. Bizden daha çok koşuyorlar. Beklediğim üzere Bilic iyi bir hava yakaladı. Ama bu havayı devam ettireceklerini sanmıyorum. Eğer bruma forma şansı bulursa bayağı hırpalar bu kargaları. Bu maç ile çıkış yakalayacağız inşallah.

Iyi o zaman bu sene yorum yapmana gerek yok nasıl olsa şampiyon bjk gozune yazik çokta istersen git onların forumunda yorum yap.

Envoyée depuis mon Samsung Galaxy Note 2 avec Tapatalk 2

ben senin gibi sampionluk icin veya basari endexli taraftarlikdan pek anlamiyorum kusurma bakma. benim yorumum bu. isine gelmiyorsa es gecersin olur biter. kavga ariyorsan git baskasini bul kendine lütfen. merci boku canim.

Koşarsak yeneriz. Takım halinde koşmalıyız. Bizden daha çok koşuyorlar. Beklediğim üzere Bilic iyi bir hava yakaladı. Ama bu havayı devam ettireceklerini sanmıyorum. Eğer bruma forma şansı bulursa bayağı hırpalar bu kargaları. Bu maç ile çıkış yakalayacağız inşallah.

ya yok arkadas bunlar dpoingli ciddi ciddi :) almeida kariyerinde bukadar kostugunu ben hic görmedim. yada fernandez.

116km ne demek yahu.

Bilic doğru kadroyu çabuk buldu görünüyor. Takımın da ne kadar çok koştuğu ortada. Orta sahada dirençli ve çok yırtıcılar. Güzel maç olacak. Şu Real maçından sonra, bu maç hakkında çok daha net şeyler söyleyebiliriz. Yarını bekliyorum, artık takımdan bir tepki bekliyorum.

Üst Alt