Rakip Hırvatistan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Hırvatistan

Cevap: Rakip Hırvatistan

çekebileceğimiz en kötü ikinci takımdı malesef çekmişiz.

işimiz sahada biraz şansı kaldı diyebiliriz.

Eleniriz edebiyatı yapılmaya başlanmış.

Çek Cumhuriyeti dışında kim çıkarsa çıksın zaten zor olacaktı. Birde Çek'ler iyi durumda değil eskiye nazaran.

Portekiz-> Gole boğardı bu defansı, Defasnlarıda iyi -> C.Ronaldo, Nani, Bosingwa, Pepe , Carvalho , Coentrao , Q7 bla bla bla..

İrlanda -> Gol yemiyorlar, E bizde gol atma konusunda sıkıntılıyız. Fizik güçleri çok çok iyi.

Hırvatistan tarzı bir takımı devirip gidersek anca başarılı oluruz. Bu takımın bir şekilde ateşlenmesi lazım. Başka türlü zaten nal toplar bu takım Euro212'de.

Tek üzüldüğüm ilk maçın burada olacak olması. 2.maç burada olsaydı Atmosfer +1 goldü.

Hamit,emre,nuri şahin gibi isimler form tutarsa bu 11 ile hırvatistan'ı eleyebiliriz.

tolga

gökhan ömer toprak egemen hakan

hamit s.inan emre arda

nuri şahin

burak

Hırvatistan'ı elememiz için içeride ki maç kritik ve bir şekilde o maçta Gürcitan maçında oldukları gibi kötü bir günlerinde olmalılar.Ayrıca biz de hem fiziki açıdan şimdinin 2 katı olmak zorundayız ve şans da biraz yanımızda olmalı.

Bana göre turu geçebilmemeiz için en az 2 fark gerekiyor burada.Zira Hırvatistan tek farklı mağlubiyet durumunda deplasmanda turu geçerbilirim diye düşünür ve biz de kesin kapanırız 1-0 bile yetmeyebilir ama 2-0 ,4-1 gibi skorlar da onlar da kırılgan yapısı ile elenebilirler.

Diğer bütün durumlar işimizin zor olduğunu gösteriyor zaten şu an için.

Çok zor bir kura .. Ama güvenim sonsuz milli takıma , akıllarını başlarına alıp şu 2 maça cıkarlarsa turu geçeceğimize adım gibi eminim.!

Aslında oyuncularımızı tek tek ele aldığımızda gayet kaliteli bir kadroya sahibiz.Ama performansları leş ötesi.1 ay vaktimiz var,bunu çok iyi değerlendirmeliyiz.

Yahu niye hemen karalar bağladınız.Tamam futbolumuz ortada ama yenemeyeceğiz diye birşey yok.Burada herhalde takımının playoffları geçmesini istemeyen yoktur.Ben inanıyorum geçebileceğimize.Gelen takım zaten İspanya,Almanya değil ya Hırvatistan.Gözümüzü korkutup yandık elendik öldük bittik demeyelim benim hoşum gitmese de bu playoff maçlarında her zaman normalin üstünde performans sergilemişizdir yensekte yenilsekte.En azından hezimet olmayacak bunu biliyoruz...

Şuan defansta en forumda isimler Giray ve Serdar Aziz milli takıma çağırılmalı. Yoksa şimdi ki defans hattı ile işimiz zor.

Hirvat arkadasim mesaj yazdi. Zor kura cektik ve Estonya veya Karadag olsa daha iyi olurdu diyor. 2008'deki mac yüzünden asiri motive olup kaybedebiliriz de dedi. Iyi tirsmislar bizden :D

--------------------------------------------Volkan--------------------------------------

--------------------Serdar Kesimal------Mehmet Topal-------Hakan Balta-----------------

Sabri-------------------------Selcuk Inan-------------Nuri Sahin---------------------Özgur Cek(Vederson)

--------------------------------------------Arda----------------------------------------------

------------------------------Mevlut--------------------Burak--------------------------------

Yahu niye hemen karalar bağladınız.Tamam futbolumuz ortada ama yenemeyeceğiz diye birşey yok.Burada herhalde takımının playoffları geçmesini istemeyen yoktur.Ben inanıyorum geçebileceğimize.Gelen takım zaten İspanya,Almanya değil ya Hırvatistan.Gözümüzü korkutup yandık elendik öldük bittik demeyelim benim hoşum gitmese de bu playoff maçlarında her zaman normalin üstünde performans sergilemişizdir yensekte yenilsekte.En azından hezimet olmayacak bunu biliyoruz...

dogru letonyaya muthis oynayip elenmistik.. isvicrede keza oyle.. benim bi hatirladigim playoffta eze eze yendigimiz yakin zamanda.. avusturya var.. oda 2002ydi galiba..

Üst Alt