Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru oyuncu getirdiler kısmı futboldan anlamadığının kanıtı. Lincoln, Bruma, Arao, Henrique, Peres, Alioski, Pedro, Emre, King, Eğribayat bunların hangisi kesin katkı verir yada seviye yükseltir diyeceğimiz adamlar bir tek Pedro onu da eğer 2. forvet yada forvet arakası kullanırlarsa direk tek forvet oynatırsa o da tam kalitesini yansıtamaz. Onun dışında hiç birinin adamların ellerindeki oyunculardan seviye farkı yok. Alioski mesela Ferdi gibi teknik ama defansif zaafı var gerçek bir sol bek değil. Kaliteye vermediler ve verdikleri paralarda maaş olarakta ciddi. Bunlar yerine 3-4 tane net adam alsalardı daha kaliteli kadroları olurdu.

Bu adamların bir çoğunu tazminatla yollayacaklar

İstedikleri kadar çakma bonservisle dışarı yolluyor gibi göstersinler Ali koç gittiğinde bu paraların hepsi borç olarak çıkacak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Direkt gol potansiyeli olan mevkisinde kim varsa alalım gibi bir kadro kurdular

Alioski
Pedro
Lincoln

Vs gibi ama kağıt üzerinde olan her zaman sahaya yansır mı göreceğiz.

AS Kadro:

Altay 🇹🇷 /İrfan Can 🇹🇷
Osayi 🇳🇬 / Sangare 🇹🇷
Szalai 🇭🇺 /Serdar 🇹🇷
Peres 🇧🇷 / Gustavo 🇧🇷
Ferdi 🇹🇷 /Alioski 🇲🇰
Arao 🇧🇷 / Mert Hakan 🇹🇷
Crespo 🇵🇹 /İrfan
Rossi 🇺🇾 /Bruma 🇵🇹
Lincoln 🇧🇷 /Arda 🇹🇷
Emre Mor 🇹🇷 /King 🇳🇴
Pedro 🇮🇹 / Valencia 🇪🇨

Gibi olacak sanırım.

İki kadro çıkar. İkisi de şampiyonluğa oynar ama olamaz gibi geliyor nedense. Biri 2. Biri 3. Olur gibi.

Galatasaray SK

Muslera 🇺🇾 / Okan 🇹🇷
Dubois 🇫🇷 / Omar 🇳🇴
Nelsson 🇩🇰 / Emin 🇹🇷
Bardakçı 🇹🇷 /Luyindama 🇨🇩
Aanholt 🇳🇱 / Kazımcan 🇹🇷
Torreira 🇺🇾 / Midtsjo 🇳🇴
Oliveira 🇵🇹 /Berkan 🇹🇷
Yunus 🇹🇷 / Barış 🇹🇷
Kerem 🇹🇷 / Cicaldau 🇷🇴
Mertens 🇧🇪 /Akbaba 🇹🇷
Seferovic 🇨🇭/ Gomis 🇫🇷

Bizde ilk kadronun tavanı bu şekilde olursa daha yüksek. Rotasyon ise bu hali ile kalırsa ilk 5’in dışında kalır.

Ama şampiyon olurken keskin bir 11 kalitesi şart. Rotasyon için ise stoper ve kanatlara kalite şart. Onlar da olursa iki kulvarda çok rahat ipi göğüsleyecek rotasyon kurulmuş olur.

Net 1 golcü, kaleci, bek ve stoper ihtiyaçları var. Arao'nun Ozan'dan pek farkını göremedim ben misal. Sürekli orta saha, kanat alıyorlar. Ali Koç transferlerden kendi yatırdığı parayı mı çıkarmaya çabalıyor, 2-3 yıl sonraki krizin derinleşmesi sonrası kulübü mü satın alacak nedir, inatla düzeltmiyor kadroyu 4 senedir. Yani salak değilsen 6 ay önceden eksikleri belli olan yerleri hemen doldurursun.

Rotasyonları belirli bir standardın üstünde orta saha ve kanatlar için. - Bize nazaran - 3 kulvar için gayet yeterli.
Enteresan kulüp, enteresan taraftalar. Trabzonla berabere kalan takıma 3 attık diyerek seviyelerini düşürdüklerini de anlamıyorlar. Ya da biz bunların seviyesinin zaten düşük olduğunu anlamakta zorlanıyoruz. Adamların tek derdi, yaşam amaçları Galatasaray'ı geçmek. Bir kulübün ve milyonlarca taraftarının yaşadığı bu eziklik psikolojisinin incelenmesi lazım.

Osayi, Ferdi, İrfancan, Mert Hakan'ın küstüğü bir yıl olur. 2-3 ay sonra da bu yıl aldıklarının defoları çıkmaya başlar. Jesus'u eleştirecek hadde değilim tabi de herkesten önce sezonu açmalarına rağmen takımları güçsüz duruyor. Kulübün suyunda cidden problem var.

Kendilerini güldürmede öyle bir seviyeye düştüler ki artık daha da yapmazlar dediğin her şeyi yapıyorlar. Eskiden ciddiye alabiliyordum. Tartışıyor gülüyordum yaptıklarına. Vala artık acıma hissi oluştu.. Gülemiyorum da. Ciddiye de alamıyoum bu paranoyakları.

Ronaldo yu getirsek bunlar yine boklamaya başlar bir anda hepsi Messi'ci olur. Penaldo demeler vs neler neler yaşanır. Bunlar bu kafada olduğu sürece burunlari boktan çıkmaz. Hayır etrafımdaki fenerlilere bakıyorum hepsi böyle. İyi islerde çalışan düzgün olan insanlar aslında ama konu futbola gelince malliga başlıyorlar. Misal ofiste dün Torreira Mertens geliyor baya iddiali 11imiz olur sizin kadronuz geniş ama hep benzer oyuncular ust seviye oyuncular değil diyorum iyi iste bu sene 4. Luk icin iyi kadro diyorlar 😂😂 Bir digeri Mertens 3.5 almaz arka planda 7 8m verirsiniz diyor 😂😂 Bir başkası Medel'den farkı olmaz iş yapmaz Torreira diyor 😂 Sonra gidiyorum misal fake bir haber söylüyorum bunlara. Diyorum Plea ile galiba anlasmissiniz geliyormuş. Oo diyolar 35 tane atar yok şöyle ucar yok böyle yok Drogbadan iyi adam getiriyoruz.

Ulan bunlar niye böyle mallar ya. Yemin ederim tez konusu olması lazım. 31 yaşındayım daha bugüne kadar konu futbol olunca mallasmayan akıllı konuşan bir fenerli görmedim
Yarışta rakipleri Galatasaray olacak diye ödleri kopuyor da o yüzden.

Bu fenerliler herşeyi hakediyor kiev maçında iyi oynamışlar
dünde mükemmel oynamışlar emre mor ve lincoln döktürmüş yeni stoperleri
müthiş oynamış arao mükemmelmiş bunları söyleyen yaşını başını almış
ofisteki arkadaşlarım inanmak gerçekten zor oynadıkları takım mahalle takımı bile değil

Sonra neden başarısız oluyoruz bu yüzden işte özeleştiri yok akıl fikir yok
nasıl bir topluluk bunlar yeminle çözemiyorum geçen sene ben kendi takımım için ilk 5 e giremez
demiştim bunlarda bu olay yok hersene şampiyonlar her sene müthiş oynuyorlar hakem fedarasyon
feto yüzünden başarısızlar

09523249978969f0da08099ca83e02bb.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt