Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ezik şikeci camia ara vermeden ağlamaya devam. Bir camianın her bireyi de karakter yoksunu olmaz diyorum sonra şikeci camia aklıma geliyor susuyorum...

ok.gif
Yolcum - 23.01.2020 21:23​

bos.gif

Yarınki kapsamlı açıklamada; bugün kupa maçında Nwakayeme ´nin 2. sarı kartı görerek haftaya cezasını çekeceği ve bizim maçta yer alacağı göz önüne alınırsa‚ 2. sarı kartın niyet okumadan Vedat gibi Pdfk´ya sevk edilip edilmeyeceğinin takipçisi olunacağı da umarım yer alır.

biri bu gerizekalilara, kupada yedigin sari kart lige sayilmadigini anlatsin

ElEmperador - 31.01.2020 21:35

Sinir katsayisi mac oncesi yukseldi.
Hepinizi severek basligi actim.
Herkes tselisi‚ gselisi haddini bilecek.
Systeme Fenerbahce
Sampiyon Fenerbahce
29

beyler dikkat systeme fb

mckgn16 - 01.02.2020 22:07

var sistemi ne diye var sen ne hakla oyunu durduruyosun . Gol olsun sonra izle kaleciye faul mu var yok mu bu nasıl eyyam bu nasıl iş art niyetli pzevenk

Cole Phelps - 01.02.2020 22:08

yav ne buz gibi golü aga...

kadıköyde aynısını trabizon atsa olsa stadyum aşağıya inerdi.

akem art niyetli olsa ikinci yarıda tek kale maç oynayabilirmiydik?paso kendini yere atan tslilere bir kere faul çalmadı bırakalım bu işi.

sol bek ve kanat yerine adam devşirmekten tüm maç heba oldu bunu görebilmek çok mu zor?

BcrOzz - 01.02.2020 22:12

Boyle duzeninde taaaa ***** koyayim. Hukumet bi yandan‚ TFF bi yandan. Torpil gormedikleri kurum yok bu babasi belli olmayanlarin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt