Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Son zamanlarda birçok rakip takımın taraftarları forumdan atıldı

Ha diyoruz saygı çerçevesinde herkes üye olabilir

Geçelim bunları adamların amacı provakasoyon

Hem bu forumun adı GALATASARAY forumu burada işlerinin olmadığını düşünüyorum

Huzurumuzun kaçmaması için bu uygulamanın yapılması gerektiğini düşünüyorum

Cevap: Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Eğlenceli oluyor, boşver. Hemen ihraç edilmeseler daha güzel olur aslında. Güzel güzel ötüyorlar. Provakosyon amaçlı yazanlardan bahsediyorum. Yoksa düzgün yazanlar da var.

Son zamanlarda kötüye kullanmaya başladılar ama gelsinler, ne de olsa geldikleri gibi giderler:).

Yasaklanırsa daha çok provokatif amaçlı gelen olur, en azından şu anki haliyle insanlara tuttuğu gerçek takımı belirtme hakkı sağlanarak bir ölçü de olsa düşünerek yazarlar mantığı var bence, yoksa mümkün değilki engellemek, Galatasaraylıyım der gene gelir. Herkese kapımızın açık olması gerektiğini düşünüyorum.

Yasaklanırsa, diğer sitelerden farkımız kalmak, farkımız seviyeli oluşumuz ve her fikre gösterdiğimiz saygıdır.

Yasaklanmasın, onlara ayar vermek çok eğlenceli oluyor.

Yasaklanmasın.

Berk Canıyılmaz vardı hatırlarsanız.

Her fenerli yada başka takım taraftarı aynı olacak diye bir kural yok heralde.

Yasaklanmamalı bence. :)

Eğer bir fenerlinin foruma seviyeli ortam için üye olduğunu düşünebiliyorsanız yasaklanmasın.

Fenerlilerin forumda takımlarını övmelerinden rahatsız olsamda..Yasaklanmasın..

Sonucta kapak oldukları için..No Problem..:D

Yasaklanırsa, diğer sitelerden farkımız kalmak, farkımız seviyeli oluşumuz ve her fikre gösterdiğimiz saygıdır.

Yasaklanırsa daha çok provokatif amaçlı gelen olur, en azından şu anki haliyle insanlara tuttuğu gerçek takımı belirtme hakkı sağlanarak bir ölçü de olsa düşünerek yazarlar mantığı var bence, yoksa mümkün değilki engellemek, Galatasaraylıyım der gene gelir. Herkese kapımızın açık olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu 2 yoruma eksiksiz katılıyorum.

Yasaklanmasın.

Berk Canıyılmaz vardı hatırlarsanız.

Her fenerli yada başka takım taraftarı aynı olacak diye bir kural yok heralde.

Yasaklanmamalı bence. :)

Şebnem bize Berk 'i getir :) Araziye uydu resmen... :D

Kendini G.Saraylı gösteripte fenerli olanlarda var onlar nolucak ilk mağlubiyetimizde balonumuz patladı felan ne demek? Maç topici şaka gibiydi.

Fenerliyim diyen kalsın ama kendini G.Saraylı gösteripte provakasyon yapanlar atılmalı bence

Yasaklanmalı bana göre.Antu ve Karakartallar forumları ne güne duruyor?

Bence yasaklanmamalı.. Tek tük de olsa Volkan Cengen, Berk Canıyılmaz gibi insanlar çıkabiliyor..

Nerede kaldı bizim objektifliğimiz. Pehh... Herkes görüşünü açıkça belirtsin, zaten huzuru kaçıran cezasını çekiyor.

Bencede yasaklanmasın. Volkan Cengen gibi kaliteli üyeler foruma her zaman renk katacaktır. Her ne kadar kendisi son zamanlarda Rıdvan Dilmen vari hareket edip mesajlarında inceden Galatasaray'a lafını soksada kalitesinden asla şüphe etmem ve böyle birçok kaliteli arkadaşımız var.

Bir Çok kez ilettim ve YASAKLANMASINI en başta istedeğim olaydır.

Nedeni ise : Küçük bir örnek ile anlatmak istiyorum ...

Alisamiyendesin,Herkes Galatasaraylı biri fener forması giymiş ve maça gelmiş. Amacı sadece maç seyretmek o kişi sizce orada durmalı mı ?

Aslında onlardan bir farkımız ile alakalı değil . Burası GALATASARAY taraftarının forumu gidipte bir fenerbahçeli bir beşiktaşlı üye olursa burası Genel spor forumundan farkı olmaz düşüncesindeyim.

Ben antu'da Galatasaraylı olduğumu göstere göstere üye olup mesaj yazabiliyorsam onlarda buraya üye olabilir fakat biz hoşgörü konusunda ipin ucunu kaçırıyoruz. Çok hoşgörülüyüz, biraz daha az hoşgörülü olup iğnelemeyi yorgan iğnesiyle yapanlara karşı kırıcıda olabilmeliyiz. Çünki her Galatasaray taraftarı aynı yapıcılıkta olmayabilir.Bu sebeble objektif olacağız derken forumun asıl amacını ve vücudunu oluşturan kendi taraftarlarımızı küstürebiliriz.

Üst Alt