Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Üzülme Onur. Yapmacık, samimiyetten uzak, iki yüzlü insanlardan oluşan bir çevren olacağına kaliteli bir yalnızlığın olsun daha iyi.
Esasında durum böyle değildi ama son yıllarda çevremdeki insanlar ile ilişkim bir bir bozuldu. Bunların arasında 4-5 tane çocukluk arkadaşım bile var ki tabiri caizse can ciğer kuzu sarması olduğum, 12-13 yıllık ciddi muhabbetimin olduğu kişilerden bahsediyorum. Ölene kadar knka kalacağımızı filan düşünürdüm. Ama bir süre sonra fark ediyorsun ki ne ben geçmişteki benim, ne onlar geçmişteki onlar. İlgi alanlarınız, hayat görüşleriniz filan 360 derece değişmiş. Çocuk ciddi ciddi AKP'ci olmuş filan... (sad but true) Bizim bi WP grubumuz vardı. Uzun yıllar sonra herkesi bir araya toplamıştım. 2 ay ya geçti, ya geçmedi. Hoşuma gitmeyen saçma sapan mevzulara girdiler, dedim bakın bana böyle muhabbetler yapmayın. Hoşuma gitmiyor. Özür filan dilediler işte. Çok geçmeden bunlar aynı haltı tekrar yiyince, piknik planları yaparken alayını sildim hayatımdan. 6 ay filan oluyor sanırım.
Pişman mıyım? Değilim, çünkü haklıydım. Haklı olduğum bir konuda da geri vites yapacak karakterde bir insan değilim.

Buna benzer birkaç olay daha yaşadım. Ama vicdanım 1 olay hariç rahat. Çünkü yanlış bir şey yapmadım. O 1 olayda da tam anlamıyla suçlu sayılmam ama farklı davransaydım o kişi hayatımdaki en önemli kişi olabilirdi. Tabii, belki de beni yolunacak kaz gibi görüp kendisi hakkında '' keşke seni hiç tanımasaydım '' da dedirtebilirdi. Kim bilir?
Şimdi en azından o kişi ile alakalı anılarım kötü değil ve bugün karşılaşsak 2 kelam edebilecek seviyede bir muhataplığımız var.
Ne demişler; geçmişten ders al, bugün için yaşa, gelecek için umutlan...

Son düzenleme:
Seviyorum seni Allah için abi. Burada eksikliğini hissediyorum acikcasi. Pek gorunmuyorsun sanki. Nasilsin? Bayramin mübarek olsun
Hepimizin bayramı mübarek olsun. Allah razı olsun. Net üzerinden sosyalleşmeye ara verdim biraz. Bana koronadan daha tehlikeli geldi evde kaldığımız bu günlerde.

Gönüllerimiz bir olsun canım kardeşim, kalanı olur olur denk gelir

O değil de, ne kadar yanlızmışım lan ben. Annemi, babamı, abimi bir de bir tane liseden çok yakın bir arkadaşımı aradım. Yine liseden dostluğum olan ve ayda 1-2 kere mesajlaştığım bir kıza nezaketen iyi bayramlar diye mesaj attım. O kadar. Bitti. Telefon rehberimde zaten 10 kişi filan var ailemi çıkarırsam. Onlarla da nerdeyse hiçbir bağım kalmadı.

Düşüncelere daldım yine. Yanlız ölüp gideceğim, kimsenin haberi olmayacak.
Daha bu sabah benzer bir şeyi düşünürken öyle ya da böyle burada onlarca kişiyle bayramlaşacağım geldi aklıma. O kadar da kötü bir durum değil be renkdaş.
Zamanla bir bakmışsın içi boş kopyala yapıştır onlarca mesajla doluyor telefonun bu sefer de içinde gerçekten sen düşünülerek atılmış samimi bir mesaj arıyorsun. Hiç takma kafana böyle şeyleri. Yarınımızın nasıl olacağını bilmiyoruz. Tekrar iyi bayramlar dilerim. Sevdiklerinin ve gerçekten sevenlerinin hayatına renk kattığı nice yıllar nice bayramlar göresin. :hat:

Daha bu sabah benzer bir şeyi düşünürken öyle ya da böyle burada onlarca kişiyle bayramlaşacağım geldi aklıma. O kadar da kötü bir durum değil be renkdaş.
Zamanla bir bakmışsın içi boş kopyala yapıştır onlarca mesajla doluyor telefonun bu sefer de içinde gerçekten sen düşünülerek atılmış samimi bir mesaj arıyorsun. Hiç takma kafana böyle şeyleri. Yarınımızın nasıl olacağını bilmiyoruz. Tekrar iyi bayramlar dilerim. Sevdiklerinin ve gerçekten sevenlerinin hayatına renk kattığı nice yıllar nice bayramlar göresin. :hat:
İnşallah renktaş, birlikte nice bayramlara.

Üst Alt