Rangers FC Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rangers FC Takip Başlığı

Untitled-1.jpg

Uzun yıllar sonra Rangers döndü geçen sene zaten Steven Gerard ile sinyalini vermişlerdi. Ally McCoist'tan beri kulüp kültürüyle kimyası uyuşan ilk hocaydı zaten. Ama ben yine de IRA sempatizanı Neil Lennon ile Celtic'i tutuyorum gebeş protestanları ezeceğiz UNITED AND FREE EIRE IS A JUST AND RIGHT CAUSE TO BE DEAD...

KAHROLSUN İNGİLİZ EMPERYALİZMİ... GALATASARAY KİN'DİR!!!

Kaptan candır ne de güzel yakışmış hocalık... Cidden fark yarattı... Sözüm ona Ally McCoist camianın evladıydı ;) Garip reis katolik kökenli olmasına ve Liverpool'lu olmasına rağmen Rangers'a can verdi...

Bu arada Emir Üstat bilmiyorum farkında mısın ama Rangers şampiyon olsa bile sıfırdan saymaya başlayacak zira içtihatlar var Rangers FC ve Glasgow Rangers ayrı tüzel kişilikler sayılıyor ;) Celtic'in yükselişi engellenemez... Hele bir Brexit bitsin İskoçya, İngiliz Emperyalizminden sonsuza dek kurtulacak :) Hürmetler...

ewt ibroxta young boysu ağırlıyoruz , saçma bi şekilde yenildiğimiz celtic maçındaki motivasyonu korur isek kazanacağımızı sanıyorum. galibiyet halinde lider beraberlik halinde portonun evde feyenoord'u yeneceğini düşünürsek ikinci olacak çıkabileceğiz...

kadroid'ûl muht:

--------------mcgregor

tav --- goldson --- katic --- barisic

------arfield --- kamara --- jack

----ojo/stewart --- morelos --- kent

Üst Alt