Rap - Hip Hop - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rap - Hip Hop

Evet Ceza'nın verse'si muazzam hatta. Aslında nakaratın fecaati ve Norm'un parçasının etkileriyle tu ka ka duruma düştüler. 1m dislikelık parça mı yani değil.
Fero'yu autotonecuyu bende dinliyorum aslında Fero'nun rapinde özellikle mizahta var biraz adam eğleniyor eğlendiriyor yaptığı şeyden. Keyf için yapsın eyv. Ama yeni neslin Fero'yu filan idöl ve gerçek rapper görmesi üzer.
T-rap parçalarının ben artık pop parçaları vari çok uzun dönem müzik piyasasını altüst edeceğini düşünüyorum. Bu kaçınılmaz. Eski tarz gerçek manada lirikalite sahibi rap dinlemek isteyenler benim gibi bu gençlere hezeyanlarını belirtmeye devam edecektir. Norm'un bunlara dalışı da zaten bu kitleyi uyandırdı biz napıyoruz baba tepkisi verdi herkes. Ama Norm da dahil herkes şunu kabul etmeli "trap" kaçınılmaz bir numara olacak..

yav abi norm çok farklı sanki ilk çıktığı zaman cezaya fuata diss attı şimdi ezhele feroya giriyor popüler kültürden hoşlanmayabilirsin ama yapana laf etmek inanılmaz saçma geliyor bana.
ezhelin norma yaptığı şarkı 10 kat daha güzel bence ama kimse konuşmuyor mesela onu.

ki şöyle de bi şey var trap için konuşursak %50 çok seviyor %50 nefret ediyor tamamen zıt kutuplar arası yok işin. e %50nin zaten nefret ettiği bi olaya diss atıp da kendini kahraman ilan etmek ne bileyim garip geliyor bana

lirikalite işi de bitti bence tamamen. yapılabilecek bütün şarkılar yapıldı artık yapılanlar da eskiyi taklit oluyor mesela nas bi albüm çıkardı 1 ay önce ki benim için tarihin en iyisidir ama o kadar kötü bi albüm yapmış ki inanamazsın. ben de isterim oldskool lirikalitenin ağır bastığı şarkı dinlemek de napalım klasikleri dinleyecez artık döndüre döndüre

yav abi norm çok farklı sanki ilk çıktığı zaman cezaya fuata diss attı şimdi ezhele feroya giriyor popüler kültürden hoşlanmayabilirsin ama yapana laf etmek inanılmaz saçma geliyor bana.
ezhelin norma yaptığı şarkı 10 kat daha güzel bence ama kimse konuşmuyor mesela onu.

ki şöyle de bi şey var trap için konuşursak %50 çok seviyor %50 nefret ediyor tamamen zıt kutuplar arası yok işin. e %50nin zaten nefret ettiği bi olaya diss atıp da kendini kahraman ilan etmek ne bileyim garip geliyor bana

lirikalite işi de bitti bence tamamen. yapılabilecek bütün şarkılar yapıldı artık yapılanlar da eskiyi taklit oluyor mesela nas bi albüm çıkardı 1 ay önce ki benim için tarihin en iyisidir ama o kadar kötü bi albüm yapmış ki inanamazsın. ben de isterim oldskool lirikalitenin ağır bastığı şarkı dinlemek de napalım klasikleri dinleyecez artık döndüre döndüre
Rap yorumlamayı acilen bırakmalısın.

gscimbom_mobil

Ezhel Norm'a şarkı mı yaptı?

böyle bir deadline day üzerine bu yakışır

drivingline-straightouttacompton-cars-nwa-suzuki-smurai.jpg

Üst Alt