GSC Scout - #Raphael Veiga - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout #Raphael Veiga

Veiga ve Scarpa.

İkisi de bu maçta 11. Fenerli Arao'da Flamengo'da sağ stoper oynuyor. Flamengo ilk 15dk çok iyi alan daraltmış Palmeiras'a. Top ne zaman Veiga veya Scarpa'ya gelse top kaybı yaptılar bu süre içerisinde. Momentum değişince geniş alanda var olan yeteneklerini gösteriyorlar ancak baskı altında kaybolmaları soru işareti.

Yalnız Palmeiras bu maç özelinde saçma bir oyun oynamakta. Topu alan dikine dripling yapıyor, sonra ya top kaybı ya da faul. Kaç top kaybı yaptılar sayamadım. Topun kıymetini bilmeyen oyuncularla dolu bir takım gibi.

İki gün önce ilk yarısını izlediğim A. Mineiro maçında da aynen bu şekil oynadılar...Veiga hiç görünmedi, Scarpa gayretli ama hem çok güçsüz, hem yavaş olunca pek etkinlik gösteremedi, en ufak temasta yerlerde...

Brezilya takımlarından futbolcu almak çok çetrefilli iş. Çöpü altın diye pazarlayabiliyorlar, bir futbolcunun bonservisine birden çok ortak çıkıyor, vs vs...

Mineiro Palmeiras macini izledim rovansi da kacirmam. Bu Guney Amerika'nin City-Liverpool eslesmesi gibi bir sey. Scarpa harika oynadi. Veiga kayipti sakatliktan beri boyleymis zaten tekrar sakatlanip cikti. Palmeiras tarafi bir aciklama yapmadi ama adam cikarken agliyordu. Artik onemli mac diye mi kotu sakatlik diye mi bilmiyorum ama Palmeiras ozellikle yerine yeni birini koyabilecegini dusunuyorsa 7m bandina oyuncuyu salabilir. Ben gelmesini cok isterim cunku bir iki ay duzgun verim alamayiz ama ozellikle DK sonrasi acayip bir topcumuz olur ve uzun seneler faydalaniriz. Tam ligimizin topcusu.

yas olmsu 27 buna bir 7 milyon bayilirsak bir daha zor kar ile satariz bize göre yüksek bir bonserviz ödiyorsak bari adamin yasi 23-24 olsun be

Alamayiz herhalde cunku tum kulvarlarda ipi gogusleme yolunda ilerliyor Palmeiras, bizim verecegimiz bonservis icin tarihi bir basari ihtimalini cope atmazlar paraya ihtiyaclari yok. Zaten artik bir tik daha farkli birinin gelmesi takim icin daha iyi olacak gibi gorunuyor

Üst Alt