Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklanmış!''


Yuh artık... Yuh...

Memleketimizde Atatürk istismarı vardır, bunu biliriz de bu kadar abuğunu da görmemiştik...

Ankara Fenerbahçeliler Derneği üyesi 100 kişilik FB taraftarı Anıtkabir'i ziyaret etmiş... Temiz Kramponlar soruşturmasını yürüten savcı ve polisleri Atatürk'e şikayet etmiş!

Futbolda büyük temizlik operasyonunu başlatan savcı ve polisleri törenle Atatürk'e şikayet ettikten sonra da Anıtkabir merdivenlerinde fotoğraf çektirmişler...

Taraftarlardan birkaçı "Aziz Başkanımız Atatürkçü olduğu için tutuklandı,o yüzden başkanımızı tutuklayanları Atamıza şikayet etmeye geldik" demişler...

Yani gerçekten pes... Sağduyulu, aklı başında Fenerbahçeliler'in oluşturduğu derneklerin bir açıklama yapması ve bu çılgınlığa dur demesi artık zorunlu! Artık iş Temel fıkraları seviyesine gelmeye başladı!!Fenerbahçe'yi rezil eden bir açıklama

"Federasyon alacağı kararın sosyal ve ekonomik boyutlarını da düşünmek durumundadır. Futbol ekonomisi bugün sadece kulüplerin bütçeleri açısından değil Anadolu şehirlerinin ekonomisine kadar birçok konuda hayati önem taşımaktadır. Federasyon ekonomik anlamda da büyük resmi görmek ve bu noktadaki sorumluluğun bilincinde bir karara imza atmalıdır. Tüm Anadolu Kulüpleri ve toplum liglerin daha önceden ilan edilen takvimde başlamasını ve milyonlarca insanı ilgilendiren ekonomik yıkımlara neden olabilecek adımlar atmaktan kaçınılmasını beklemektedir."

Bu nedir Allah aşkına? Alenen tehdit mektubu... Fenerbahçe gibi 104 yıllık bir kulübün kurumsal açıklaması böyle mi olur. Nice güzelliklerin, nice soylu sportmenlik hikayelerinin yaşandığı 104 yıllık tarihten gelen kulüp böyle "kurumsal ciddiyet"ten yoksun mafya örgütü gibi açıklama mı yapar? NTV'nin bana hitaben yayınladığı kendilerini madara eden kurumsal komiklik açıklamasından da beter bu...

O zaman geçmişteki banka operasyonları da olmamalıydı... O banka sahipleri de çok büyük bir ekonomiyi yönetiyorlardı, binlerce insanı istihdam ediyorlardı... "E biraz çalmışlarsa da çalsınlar canım, onlara müdahele etmek ekonomiye zarar verir, onun için üstünü kapatalım" mı denmeliydi?

Malum bir aile de kendi tabirleriyle "barajlar, fabrikalar, dev tesisler" yapmıştı, n'olacak yani bir Amerikan cep telefonu şirketi dolandırılmışsa, bunu millet için yapmışlardı... Zamanında o ailenin şirketlerine "yolsuzluk operasyonu" yapanlar o işin de "ekonomik boyutlarını düşünmek durumunda" idi... Ortada suç varsa hukuk gereğini yapar... Ucu nereye gider diye bakmaz. Hukuk, yasalar neyse onu uygular. Böyle tehditlere pabuç bırakmaz hukuk devleti. Bu metni kaleme alanlar tehdit ve baskıyla iş görülebileceğini sanıyorlar herhalde.

Tam aksine bu tehdit mektubuyla ilgili bile yasal işlem başlatılabilir...

Federasyon yasaların, hukukun ve adaletin gereğini yapmak zorundadır, zaten aksi halde UEFA hukukun gereğini yapar... O zaman hepten ülke olarak rezil oluruz...
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Bu FB'lilerin cogu mal. Insanda biraz utanma olur yahu. Atatürk'ü niye karistiriyorlar pis islerine. Angutlar.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Bunlara mal demek bile ovgu gibi geliyor kulagi
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"“Ben sporcunun

zeki, çevik ve aynı zamanda

ahlaklısını severim”
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"atatürkü karistiriyorlar daha yaaa...hem aziz örgütcü nihat özdemirle beraber.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"İşe Atatürk'ü bulaştırmaları içinde bulundukları ruh halinin göstergesi.

Kütahyalı'da iyi kapak yapmış.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Boğazına kadar pisliğe batmış bir adam ile Atatürkçülüğün aynı cümlede kullanılması abesle iştigaldir!
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Atatürkü paşamızı ne karıştırıyonuz lan
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Rasim Ozan Kütahyalı nekadar volümü yüksek bir insan olsada burada olduğu gibi doğru bildiklerini ucunda ölüm olsa değiştirmeden söyler. İyi bir Galatasaraylıdır severim kendisini.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"1-8644.jpg


helin11.jpg
Dini herşeye karıştırıp,kendini çok Müslüman gören,kendinden başkasını da dinsiz gören ne idüğu belirsiz bir adam.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"ATA 'yı karıştırmayın pisliğinize ulan adiler ! :mad::mad::sopa:
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"yazıyı oku biraderTaraf Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, emekli general Osman Pamukoğlu’na ağır sözlerle yüklenmişti. Kütahyalı “Türk bölücübaşı Osman Pamukoğlu” başlıklı yazısında Pamukoğlu’nu bölücü/ayrılıkçı Türkçülük yapmakla suçladı. Pamukoğlu’nun “iç savaş kışkırtıcılığı” yaptığını ileri sürdü. Kütahyalı, İzmir'de asılan Türk bayraklarından rahatsız olduğunu da söyledi.Kaynak:Haber27.comKutsal bayrağa gocuntusu olan adamın bu forumda isminin geçmesi bile rezilliktir

 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Bu fenerli angutlara göre hepsi Amerikanın oyunu.Bunlar ağır mal gerçekten
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Beyinsizler herif şike yapmış daha ne olsun bi de Atatürk'ü ağızlarına alıyorlar. :mad:
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Saçma sapan düşünceler ile insanları manipüle etmeye çalışıyorlar.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"Hiç girmek istemiyorum bu muhabbetlere ama Rasim Ozan'ın ne söylemek istediğini neyi kastettiğini anlamadan yargılamaya çalışmayın.Öyle basit iftiralarla kirletebileceğiniz bir adam değildir kendisi.Adam tvlere çıkan milyon tane dansöz gibi kıvırmadan inandığı şeyleri savunuyor.Yok Türk düşmanıymış yok bilmem neymiş bunlara çocuklar inanır ancak.En güzel örneklerinden biri de bu başlık işte.
 
Cevap: Rasim Kütahyalı: "Aziz Başkan Atatürkçü olduğu için tutuklandı"bu adamların eski başkanı zamanında atatürke suikast yapmaktan idam edilmemişmiydi, hani utançlarından fenerle adı hiç geçmeyen başkanları. Atatürk, din, milliyet gibi hassas noktalara b.klu deyneklerini sokarak yırtmaya çalışmak nasıl bir mentalite anlamadın. Rasim Kütahyalıya da helal olsun süper bir yazı susma Kütahyalı üstünü örtmeye çalışılıyor birşeylerin susma.

Taraf Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, emekli general Osman Pamukoğlu’na ağır sözlerle yüklenmişti. Kütahyalı “Türk bölücübaşı Osman Pamukoğlu” başlıklı yazısında Pamukoğlu’nu bölücü/ayrılıkçı Türkçülük yapmakla suçladı. Pamukoğlu’nun “iç savaş kışkırtıcılığı” yaptığını ileri sürdü. Kütahyalı, İzmir'de asılan Türk bayraklarından rahatsız olduğunu da söyledi.Kaynak:Haber27.comKutsal bayrağa gocuntusu olan adamın bu forumda isminin geçmesi bile rezilliktir
Adam ırkçılık yapıldığı için rahatsız olduğunu düşünmüş ve düşündüğünü savunmak onun en doğal hakkı diye düşünüyorum.

Misal örnek vereyim F.b ile türk bayrağının yan yana bulunmasından şuanda formasında sadece onun türk abayrağı bulunmasından(şampiyonluktan dolayı sadece o takıyor diye biliyorum) bende rahtsız oluyorum ayrıca bu aksam ki maçta göreceğiniz her yerde aziz ve türk bayrağı yan yana bulunacak siz bundan rahatsız olmayacak mısınız...
 
Üst Alt