RB Leipzig Takip Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buna katilmiyorum. Çünkü, her zaman kulublere yardim ediyorlar.Kaç tane takimi batmaktan kurtardilar.Maske yapip, 3.lig kulublerine yardim yaptilar. Leipzig, Leverkusen ve Dortmundla 20 milyon yardim daha yaptilar.

Çok kötü yönetiliyorlar. Taraftarlari ŞL yüzünden isyanda. Genelde Bundesligada oyuncular aldiklari için sevilmiyorlar, fakat, Bundesliga, en iyi pazarlardan birisi. Bu pazari kullanmalarindan doğal bir şey yok. Bence, bu pazari iyi kullanamiyorlar. Sane ve KDB gibi 2 oyuncu pintilikten kaçirilir mi? 4 senedir World class kanat ve AMC alamadilar. Brandt gibi adami beğenmediler.

Ben neden insanlarin sevmediğini de anlamam. Vefali bir kulub. Yardimseverler. Öyle lobi ve hakemle ŞLde tur atladiklarini da hatirlamiyorum.Reale 2017-2018de iki kez hakemle elendiler.Öyle her oyuncuyla da ilgilenip, aşiri maaşlar da ödemiyorlar.

Javi Martinez, kaç senedir yatiyor. Onu bile gönderemediler.
@P. Perke Guardiola?

Bayernin en kötü noktasi, 1 sene sözlesmesi bitmeden oyuncularla anlasip, ligdeki Sampiyonlar Ligi icin oynayan takimlari bonservisden etmek.

Kendine yaklasmaya calisan rakipleri böyle geri uzakta tutmayi basariyorlar. Ondan sonra utanmayip, o takimlara acayip düsük teklif yapiyorlar.

Timo Werneri mesela begenselerdi ve onu oyalamasalardi öyle, herhalde bu yazin belese oraya giderde.

Mesela Emre Kilinc ve Mert Hakan bize gelirse, biz Bayernin yaptigi hamleyi yapmis oluruz.

merak edip takım kadrosundaki yaşlara baktım. En yaşlı oyuncuları 3.kaleci: 34 yaşında

onun dışında 30 yaş ve üstü tek isim as kalecisi gulacsi: 30 yaşında

kampl'da ekim 1990'lı hadi onu da 30 yapalım. Onun dışında kadronun %75'i 25 yaş ve altı.

başakşehir'e falan proje takımı diyorlar ya.. alın size gerçek proje takımı. Hocaları da 33 yaşında.

bu takım hem bir sürü oyuncu satıyor, hem de ligde ve avrupada rekabetçi şekilde devam ediyor..

Üst Alt