Real Madrid-Galatasaray maçı 23:30'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid-Galatasaray maçı 23:30'da

Real Madrid Kulübü, Santiago Bernabeu Turnuvası kapsamında 24 Ağustos'ta Galatasaray ile yapılacak maçın TSİ 23.30'da (yerel saat ile 22.30) oynanacağını duyurdu.

galatasaray3_LSMN9.jpg

Real Madrid ile Galatasaray, 24 Ağustos'ta Santiago Bernabeu Turnuvası'nda kozlarını paylaşacak.

Real Madrid Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada, bu yıl 33'üncüsü düzenlenecek Santiago Bernabeu Turnuvası'nda Real Madrid'in ilk kez bir Türk kulübüyle, Galatasaray ile karşılaşacağı ifade edildi.

Real Madrid, geçen yıl Uruguay Kulübü Atletico Penarol ile karşılaşmış ve 2-0 kazanmıştı.

Bu arada Çin kampını sona erdirip, geçtiğimiz pazar günü Madrid'e dönen Real Madrid'de futbolculara çarşamba gününe kadar izin verildi. ABD ve Çin kamplarında oynadığı 7 hazırlık maçının hepsini kazanan Real Madrid'in son 24 yılın en iyi sezon öncesi hazırlığını geçirdiği bildirildi.

İspanyol basını, Real Madrid'in hazırlık maçlarındaki performanslarıyla en iyi gözüken futbolcularının Karim Benzema, Mesut Özil ve Cristiano Ronaldo olduğunu yazdı.

Öte yandan Barcelona'ya karşı oynayacağı İspanya Süper Kupası'nda 14 Ağustos'ta Madrid, 17 Ağustos'ta Barcelona'da maçlar yapacak olan Real Madrid'de sakatlığı devam eden Türk futbolcu Nuri Şahin'in forma giymesi beklenmiyor.​

Cevap: Real Madrid-Galatasaray maçı 23:30'da

109 kişilik takım yenememiş bakalım biz ne yapacağız..

Melo'lu, Muslera'li kadromuza karsi koyabileceklerini sanmiyorum. Madrid eski Madrid degil. Rahat kazanacagiz.

madrid dedinizde aklıma jardel geldi adam 6 maçta 11 gol atmıştı zamanında madride be tam belalısıydı

Melo'lu, Muslera'li kadromuza karsi koyabileceklerini sanmiyorum. Madrid eski Madrid degil. Rahat kazanacagiz.

rakiplere bakalim önce:

cr7 vs. ujfalusi

h.balta vs. özil/ di maria

kaka/özil vs. melo+selcuk

arda vs. ramos

kazim vs. marcelo

elmander+ baros vs. carvalho+pepe

dua edelim de, pepe oyuncularimizin bir yerlerini kirmasin :eek:

Transferlerin hepsi yetişir,adam gibi kadroyla çıkarsak kafa kafaya oynarız diyorum.Ama sonuç ne olursa olsun büyük bir reklam olur bu tekrar.

Euro futbol mu? Lan bende TRT'de olcak diye seviniyordum timsaha yatmistim :sad007:

Maçı Trt yayınlayacak diye biliyorum ben.Bu arada kampa Eboue ve Adebayor'da yetişirse Madrid'i yeneriz diye düşünüyorum:)

Üst Alt