Real Madrid mi? Manchester United mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid mi? Manchester United mi?

Cevap: Real Madrid mi? Manchester United mi?

Real Madrid, bu sene başarısızdı tabi ki. Ama oyun olarak kötü değillerdi ki. Ben gayet memnun kaldım oyunlarından. Barcelona maçları haricinde gayet zevk veren top oynadılar. Zaten Şampiyonlar Ligi'nde, ligde bazı güçlü takımlara karşı şov yaptılar. (Tottenham, Valencia, Sevilla...) Tek dezavantajları Barcelona gibi bir kulübün ortaya çıkması. Barcelona bu kadar iyi olmasa, her kupayı Real Madrid alırdı. ManU'nun yaptıkları da büyük başarı ama R. Madrid Premier Lig'de olsa, aynı başarıyı onlar da gösterirlerd bence. Real Madrid'in önündeki tek engel Barcelona.

Tamam benim sorunum mu o ? Hadi Platini'ye söyleyelim de Bandırmaspor'u Bundesliga'ya alsınlar seneye bakalım başarılı olabilecek mi? MANTIĞI KEST.

Abi geç hepsini bahane bunlar. Çok saçma konuşuyorsunuz gerçekten.

saçmalamamışsın... iyi tamm man utd daha büyük .. o yüzden futbolcuları real madridin alt yapısı...

Real Kadar Başınıza Taş düşsün emi...

Meyve veren Ağaç taşlanır herzaman...

Manu akıllı olsun satın alırız uleyyynnnn...:D

Hayır abi geçmişte Real büyük elbet, ama bu sezon için Real Madrid daha başarılı demek cidden rezalet. En fanatik Reallilere sorsan onlar bile demez.

Tamam şampiyon oldu,Ş.Liginde final oynadı,ama Barcelona karşısında rezil oldular.Tıpkı Real Madrid gibi.O yüzden Real Madrid başarılıdır bence.Sende kendi açından haklı olduğun için tartışma uzamasın. :)

Bu sezonki başarı olarak bakarsak Manu...(Lig şampiyonluğu, C.L.'de final)

Fakat şu da gözden kaçmamalı : Real Madrid'in önünde Barcelona vardı...Barcelona şu an için tüm karşılaştırmaları tersine çevirecek bir takım...C.L finalinda de Manu'nun önüne taş koydular...

Kriter olarak ne konuldu bilmiyorum ama total bazda Real Madrid tartışmasız bırakın Manu'yu tüm takımlardan daha büyük bir kulüp...

Manu'nun yakın zamanlardaki başarılı tablosu yeni neslin fazlasıyla gözünü boyamış olmalı. Liverpool bile Manu'dan daha köklü bir kulüptür, bırak Real'i...

Twitter

Going to sleep guys gonna count 19 sheep to help me sleep. #whenwasurlastleaguewasibornohyeahbarley

bu seneyi baz alırsak Manu.genele bakarsak Madrid diyebilirim ama MANU"nun ben de yeri ayrıdır

Üst Alt