Real Madrid mi? Manchester United mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid mi? Manchester United mi?

Cevap: Real Madrid mi? Manchester United mi?

Lig olarak Dünya'nın en zor liginde en fazla şampiyon olmuş Manchester United derim, hatta Avrupa'da bile bir ekoldür. Ama Real Madrid Avrupa bazında sadece Milan ile sidik yarıştırabilir. Ama iki takımda, bana zamanında futbolu sevdirmiş takımlar. İkisininde sayısız başarısı var. O yüzden net bir şekilde o bundan iyi demek istemiyorum, vicdanım el vermiyor. :p Kısa ve öz cevap ise Madrid. Ama Manchester United'ın da, yanında ezilecek bir durumu yok.

genel olarak demiyorum ha arkadaşlar şu anda yani son 2,3 sezonu baz alın. hangisi daha iyi takım? mesala ŞL finalinde oynasalar kim yener?

ManU kısıtlı kadrosuyla harikalar yarattı bu yıl. Madrid'de o kadar yıldız oyuncuya rağmen pek birşey yapamadı, hatta birşey yapamadı. 1 sezon olarak bakacaksak, tabi ki ManU büyük farkla iyi.

hic birisi.gördük her iki takimida BARCA karsisinda.topu ayaginda tutamiyorlardi:D

amma ben her zaman ManU sasiriyorum.aradan siradan futbolculari bulub yildiz yapiyor,italyanlara ve ispanyollara büyük paralara kakaliyor.

100 yılın takımı Real Madrid seçilmiş bunun tartışması mı yapılır?

Manu güç olarak daha iyi şu an ama tarih olarak Real Madrid açık ara dünyanın en büyük kulübüdür en yakın takipçiside Milan, Liverpooldur ve Bayern Munich tir. Manu ve Barca anca bu 4 lüden sonra gelir

manuya oy verenlerden biride benim hiç pişman değilim gene olsa gene veririm :D

Üst Alt