Real Madrid, Vinícius Júnior'un Transferini Resmen Duyurdu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid, Vinícius Júnior'un Transferini Resmen Duyurdu!

01OokZ.jpg

AJANSSPOR
- Real Madrid'den yapılan açıklamada, genç forvetin transferi konusunda Flamengo ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu.

16 yaşındaki oyuncunun ekonomik haklarının Temmuz 2018'den itibaren Real Madrid'e geçeceği, Vinicius Junior'un ise Temmuz 2019'a kadar Flamengo'da kalacağı ifade edildi.

Öte yandan kulüplerin anlaşması halinde, genç oyuncunun belirtilen süreden önce Real Madrid'e gelebileceği vurgulandı.

Flamengo formasıyla henüz iki resmi maça çıkan Vinicius Junior bu hafta başında sözleşmesini yenilemiş, serbest kalma bedeli 30'dan 45 milyon Euro'ya çıkmıştı.

Official Announcement: Vinicius Junior

Vinicius Junior demek resmiyete kavuştu

16 yaşında bir karaoğlan 45,00 mil. € ediyor ha ....

Bizde Bruma'yı 10'a filan bırakırız adım kadar eminim

Adamlar 1-2 sene sonrasi icin transferleri yapiyor, biz de bugun lazim olacak oyuncuyu hala bulup alamiyoruz :chargrined:

piyasa çıldırmış yahu bu para nedir! külübü kapatıp gidelim şimdi en kötü brezilyalı 30m den aşşagı etmez.

Vinicius Junior demek resmiyete kavuştu

16 yaşında bir karaoğlan 45,00 mil. € ediyor ha ....

Bizde Bruma'yı 10'a filan bırakırız adım kadar eminim
Ne 10'u ya. Kimse 1 sene kontratı kalmış "Süperlig topçusu" na o kadar para vermez.

Bir sene daha bekleyip bedava alırlar. Kimse bizim gibi salak degil (örnek: Eren ve Tolga).

sent via GSC

Ne 10'u ya. Kimse 1 sene kontratı kalmış "Süperlig topçusu" na o kadar para vermez.

Bir sene daha bekleyip bedava alırlar. Kimse bizim gibi salak degil (örnek: Eren ve Tolga).

sent via GSC

Valla bizim yöneticiler Bruma'yı elinden kaçıracak adım kadar eminim

Sonra Bruma paragözde adam kalmak istemedi Bruma bize ihanet ettide derler taraftarda inanır

Elimize geçen tek büyük potansiyelli oyuncunun Galatasaray kariyeride böylece kapanır

Valla bizim yöneticiler Bruma'yı elinden kaçıracak adım kadar eminim

Sonra Bruma paragözde adam kalmak istemedi Bruma bize ihanet ettide derler taraftarda inanır

Elimize geçen tek büyük potansiyelli oyuncunun Galatasaray kariyeride böylece kapanır
Ben bunu haftalardır diyorum zaten. Öyle olacak kesin. 6-7 ye falan satarlarsa iyidir yine bu gerizekalılar için.

sent via GSC

Ben bunu haftalardır diyorum zaten. Öyle olacak kesin. 6-7 ye falan satarlarsa iyidir yine bu gerizekalılar için.

sent via GSC

Bunlar takımdan gitmeden son komisyonlarını yeme peşindeler takımda para edibilecek bruma sneijder poldi sinan filan hepsi gidecek bu yıl sonunda adım kadar eminim kimden ne komisyon vursak kar diye bakıyor adamlar

Yok Bruma'nın menajeri 25milyon opsiyonu kabul etmemiş
Yok Sneijder takımda hep sorun çıkaran adammış
Yok Sinan'ın menajeri isyan çıkarmış
Zaten poldi'yi okuttular 2.6'ya

Tamamen yol yapıyorlar bu çabaları için renktaş adım kadar eminim

Annadan doğma futbolcu derler ya. İşte bu onlardan birisi diye biliriz. Bu yaşda bukadar büyük rakama transfer olmasına karşıyım bende ama. Çocuğun kişilik gelişmesine zarar verebilecek ciddi bir unsur oluşa bilir.

Üst Alt