Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!

200 milyon veriyorlarsa eğer 1 saniye bile düşünülemez satılır.
Kloop o parayla yebi bir takım kurar

200 milyon veriyorlarsa eğer 1 saniye bile düşünülemez satılır.
Kloop o parayla yebi bir takım kurar

like verdiniz mi ahmed bey ?

Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!
Tapatalk ile verdim ama görünmüyorsa eğer eve gidince pc den bakarım

Pekala K.T. Madem rahatsızsınız büyük oynuyorum. Şu mesaja 100 beğeni gelsin alkollü foruma gelmek bir yana, alkolü bırakacağım. Hodri meydan. Saygılar...

Mustafa kardeşimiz alkolsüz çekilmez,Mustafa ya alkolsüz katlananlar kendileri alkol almıştır ama inkardadır

beğeni veren bütün arkadaşlara profesyonel yardım için AMATEM e uğramalarını tavsiye ediyorum

ne kadar az alkol ,o kadar çekilmez Mustafa

Bu sene yaptıkları elbette takdirlik ama Messi-Ronaldo ikilisinin farkı 10 senedir en tepede olmaları. Bu yüzden bana göre bu ikili tarihin en iyi iki oyuncusu.

Bu sene için kıyas olabilir ama genel için asla yapılmaz. 2013 Bale,2014 Suarez,2015 Hazard,2016 Vardy,2017 Kane ve şimdi Salah.

Bunların içinde en acayipi elbette Salah ama bakalım bu istatistikleri seneye de devam ettirecek mi?

Liverpool'a olan hayranlığımı artıran bir transfer olur. 200 M nedir ya ?
222 lik neymardan daha etkili bence. Hem sade stili hemde takım oyun anlayışı olarak dikine oynamadaki etkisi olumlu farklılıkları.
İnsan karakteri olarak dahi extra artıları var. Neymarla kıyasladığımda bu paraya pekde pahalı sayılmaz. CR7 nin yakınlarında olduğunu düşünürsek, liverpoldakinden daha fazla boş alan yakalayıp performansının daha da yükseleceğini düşündüğümü zannettiğim kanaatindeyim şahsen.

azW2rd.jpg

Emmimin ogli mustoya layk yükleme operasyonunu tamamladık nihayet..
#diren.emmogli

Üst Alt