Real Madrid'in Hedefindeki İsim: Paul Pogba - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
neymar işi yaş. psg istemediği sürece real alamaz onu . real kesenin ağzını açarsa isterse tottenham'ı satın alır üstüne iki de takla attırır.

Pogba bence de gereksiz ama Perez başgan mutlaka Kane ya da Lewa yı almalı parayı basıp.

Benzema denen kazmaya yıllardır nasıl sabır ediyorlar anlamıyorum. Higuaini tutup onu yollamaları lazımdı zamanında.

sent via GSC

Higuain kısmına katılmıyorum Can. Higuain loser biri onun hıyarlıkları yüzünden messi arjantinle 2 kez kupa kaybetti finalde. Güncel daha 2 gün önce hat-trick yapacağı penaltıyı kaçırdı. Kendi takımını da demoralize etti maç berabere bitti. Adam napoliden ayrıldı bu sene şampiyonluğa koşuyor napoli.

Higuain kısmına katılmıyorum Can. Higuain loser biri onun hıyarlıkları yüzünden messi arjantinle 2 kez kupa kaybetti finalde. Güncel daha 2 gün önce hat-trick yapacağı penaltıyı kaçırdı. Kendi takımını da demoralize etti maç berabere bitti. Adam napoliden ayrıldı bu sene şampiyonluğa koşuyor napoli.

Ayrica Realdeyken büyük maçlarda fazla bir halta yaramiyordu kendisi. CL'de de pek iyi degildi. Benzema ne kadar kötü oynasa da CL'de fena degildi - Henry, Shevçenko Ibra gibi topçulardan daha fazla gol atti mesela.

Pogba bence de gereksiz ama Perez başgan mutlaka Kane ya da Lewa yı almalı parayı basıp.

Benzema denen kazmaya yıllardır nasıl sabır ediyorlar anlamıyorum. Higuaini tutup onu yollamaları lazımdı zamanında.

sent via GSC
Cr7 artik ceza sahası topcusuna donustugu için lewayla ikisini oynatmak sikinti olur. Gezen, topla gidebilen kane transferi nokta atışı olur. Perez baskanim olur da bekledigim neymar-cr7 takasını yaparsa o vakit lewa da uygun olur. Suphesiz ki Perez baskanim en doğrusunu bilir.

sent via GSC
Zamanında Benzema çok daha iyiydi Higuain'den. Higuain Real'den sonra baya üstüne koydu açıkçası.

Üst Alt