Recep İvedik 3


12 Şubat 2010'da vizyon'daSinemalar.com ~ Az Sonra Sinemalar.com'a Yönlendirileceksiniz...

Videos Posted by ReCep İveDiK 3: Recep İvedik 3 Çekimleri Tamamlandı... | Facebook22ab6fcbb6e1e55e8511028fb00f5aa6_k.jpg
 
Cevap: Recep İvedik 3recep-ivedik.jpg
Recep İvedik 3'ten ilk karelerŞAHAN Gökbakar'ın Recep İvedik tiplemesinin üçüncü filmi olan Recep İvedik 3'de yer alan bazı sahnelerin fotoğrafları yayınlandı. Recep İvedik 3'de üniversiteye giden bir öğrenciyi canlandıracak olan Şahan Gökbakar, ikinci filmde bulamadığı aşkını üniversitede arayacak. Recep İvedik 3, farklı sahneleri ile de izleyicileri güldürmeye hazırlanıyor. Filmin çekimleri sürerken, komedi severler de filmi izlemeyi bir an önce istiyorlar.Filmin Künyesi:Yönetmen: Togan Gökbakar.

Oyuncular: Şahan Gökbakar.

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Recep İvedik - 3

Yapımcı Firma: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan

Yapım Yılı: 2010

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 12 Şubat 2010
81104db2de21b3d7b46a5753ff64b54c_k.jpg
40826f50f6e4a15e39741b2d26a3d659_k.jpg
22ab6fcbb6e1e55e8511028fb00f5aa6_k.jpg
8373c01ed53b36c788fe22b81fb3bfd7_k.jpg
 
Cevap: Recep İvedik 3Adam öyle de böyle de güldürüyor,neden bıraksın ki?Gerçi bu topluma gülmek yakışmıyor,hep somurtcaz...Saçma saçma filmler 6 seri sürüyor,adam 3.yü çıkarıyor çokmu?
 
Cevap: Recep İvedik 3Bu ülkede Mizah kavramı "ben daha çok kahkaha attırırım. - hayır ben!" gibi polemik ve yarış içine girdikçe mizah seviyesi ve kalitesi düşüyor.Halbuki bilmiyorlar ki sadece "gülümsetse" bile çok başarılı olan ve bu tip filmler gibi olmayan yani yıllar sonra bile hatırlanacak olan "mizah"lar var.Tabii normal. Ferhan Şensoy, Haldun Taner, Aziz Nesin gibileri kolay yetişmez.
 
Cevap: Recep İvedik 3Duyduklarıma göre İvedik serilerinin en güzeli geliyormuş. Recep üniversite ortamında olacakmış haydi hayırlısı.
 
Cevap: Recep İvedik 3İsteyen istediğine güler. Yok mizah kalitesi yok zurna bunlar önemli değil. Şahan bin tane film yapsın isterse bu kaliteyi düşürmez. Aksine rekabeti arttırır. Ona karşılık film yapsınlar. Kaliteli mizah x'in, y'nin yaptığı değildir. Kaliteli mizah kişiseldir. Sen Recep İvedik karakterine gülmezsin, mesela Ahmet'e gülersin, senin mizahın o'dur. Başkası Recep'e güler, onun mizahı da budur.Bu filme saçmasapan eleştiriler getirenlerin bir tanesi taşın altına elini soksun, yapsın filmini, çeksin milyonlarca izleyiciyi ve sonra eleştirsin.Beni kimse anlamıyorculuk oynamak çok kolay. Önemli olan yaptığın işle güldürebilmek. Küfürle güldürüyor diye eleştiriliyor mesela. E bunla gülüyorsa millet, tabii ki küfür edecek. Yani başka ne beklenebilir ki? Gazetede kötü haber okuyunca küfrediyoruz, yemek çok acı vs. olunca küfürle tepki veriyoruz, maç izlerken küfür ediyoruz. Bir konuşmada 2-3 kere küfür geçiyor. Selamlarımız bile küfürlü.Bu küfür bu ülkeye niye bu kadar batıyor anlamıyorum. Bu ülkenin başına küfür sayılmayan, ama küfürün babası olan binlerce şey geldi. Ağızlar açılmadı.Recep İvedik olay oldu.Gelsin yeni filmi. Muhtemelen giderim. Bakalım bu sefer ne yapmış Şahan.
 
Cevap: Recep İvedik 3İsteyen istediğine güler. Yok mizah kalitesi yok zurna bunlar önemli değil. Şahan bin tane film yapsın isterse bu kaliteyi düşürmez. Aksine rekabeti arttırır. Ona karşılık film yapsınlar. Kaliteli mizah x'in, y'nin yaptığı değildir. Kaliteli mizah kişiseldir. Sen Recep İvedik karakterine gülmezsin, mesela Ahmet'e gülersin, senin mizahın o'dur. Başkası Recep'e güler, onun mizahı da budur.Bu filme saçmasapan eleştiriler getirenlerin bir tanesi taşın altına elini soksun, yapsın filmini, çeksin milyonlarca izleyiciyi ve sonra eleştirsin.Beni kimse anlamıyorculuk oynamak çok kolay. Önemli olan yaptığın işle güldürebilmek. Küfürle güldürüyor diye eleştiriliyor mesela. E bunla gülüyorsa millet, tabii ki küfür edecek. Yani başka ne beklenebilir ki? Gazetede kötü haber okuyunca küfrediyoruz, yemek çok acı vs. olunca küfürle tepki veriyoruz, maç izlerken küfür ediyoruz. Bir konuşmada 2-3 kere küfür geçiyor. Selamlarımız bile küfürlü.Bu küfür bu ülkeye niye bu kadar batıyor anlamıyorum. Bu ülkenin başına küfür sayılmayan, ama küfürün babası olan binlerce şey geldi. Ağızlar açılmadı.Recep İvedik olay oldu.Gelsin yeni filmi. Muhtemelen giderim. Bakalım bu sefer ne yapmış Şahan.Küfürle güldürebilir bir şey demiyorum. Yaptığı komediyede bir şey demiyorum.Ancak burada sen bir "sinema" yapıyorsun.Al sana bazı komedi filmleri.Truman Show, Muhsin Bey, Pardon, Herşey Çok Güzel Olacak vs...Eğer "sinemada" mizah yapıyorsan, işin "sadece" güldürmekle olmaz.
 
Cevap: Recep İvedik 3yav gülmeninde kalitesi mi olur arkadaş... Konu aramayın ön yargılı olmayın gidip kafa dağıtın işte.
 
Üst Alt