Recep İvedik 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 6

0794163.jpg

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en çok izlenen 10 filmi listesinde 4 filmiyle birden yer alan Recep İvedik serisinin 6. filmi ile ilgili yeni detaylar karşımıza çıktı.

Son olarak Kayhan filmiyle beklediği gişe başarısına erişemeyen ve 600.000 bandında kalan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı afişle yeni filmini duyurmuştu. Gün itibarı ile Recep İvedik 6 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

İlk olarak filmin vizyon tarihinden bahsedelim: Büyük bir sürpriz olmazsa film, 2019'un Şubat ayında vizyona girecek. Filmin Afrika'da geçeceğini daha önce öğrenmiştik; yeni gelen afişle bu bilgiyi birleştirirsek, muhtemelen Recep İvedik'in içinde bulunduğu bir uçağın Afrika'nın ıssız bir bölgesine düşmesi sonrası başından geçen hikayeleri izleyeceğiz.

Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar yönetmenliğinde çekilecek olan filmin senaryosunun tamamlandığı ve önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacağı belirtiliyor.

Webtekno

Simdiye kadar en uzun soluklu sinema filmi serisi ne kadar sürdü?

Mesela benim bildigim SAW serisi var, 8 film mi ne cekilmisti. Veya Final Destination bunun 5 olmasi lazim.

Dogru. Hizli ve Öfkeli yi unutmusum ben.

Onlar da b.kunu cikardi artik, sacmasapan effektler sacmasapan aksiyonlar üretiyorlar falan.

En güzeli ucak pisti sahynesiydi herhalde, ucak 20 dakika boyunca yerden kalkamadi hadi bunu gectim habire dümdüz yolda ilerleyip duruyordu. Hatta hesaplama falan yapmislardi o sahnenin uzunluguna göre ucak pistinin kac km oldugunu :D

harry potter olabilir emin degilim

Evet Harry Potter 7 mi 8 filmi vardi. Harry Potter hikaye anlatimi gibi birsey, yani "serinin" yeni filmi cikmadan kafadan yeni bir senaryo yazilmiyor. Kitaplara göre cekiliyor bazi detaylar eklenip veya silinerek.

Hadi Saw da, Hizli ve Öfkeli de veya Final destination da az da olsa birbiryle baglantili öyküler baglantilar falan var. Recep Ivedik de yok. Dizi bölümü ceker gibi film cekiyor adam. Ilk 3 filmlerde mesela az cok bir senaryo vardi, dördüncü ve besinciyi izlemedim ben sadece duyduklarima okuduklarima göre yorum yapiyorum. Adam son senelerde büyük ilgi gören bir trend'i yani "survivor'u" filmine konu yapmis. Kendisine özgü birsey de degil yani. Iyi cakallik bu aslinda :asd:

Simdi burada en büyük Recep Ivedik düsmani gibi konustum sanki de, aslinda umrumda degil yani :D Bu gidisle Recep Ivedik 10'a kadar yolu var. Izleyen var ki cekiyor adam.

Üst Alt