Recep İvedik 6 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 6

Şahan'a ilk dönemlerde kızıyordum neden bu kadar fazla Recep İvedik'e yoğunlaştın diye ama adam akıllı. 2-3 tane farklı film çekti tutmadı.

İvedik ise her serisinde gişe rekoru kırıyor. Ancak yine de en azından TV'de veya internet medyasında eskisi gibi programlar çekmeliydi. Günümüzde bu tür program eksikliği var. Güldür Güldür'ü saymazsak.

Liseli ergenler izliyormuş ta yok çocuklar izliyormuş ta..

Kardeşim tüm zamanların ençok izlenen 10 filminin 4'ü Recep İvedik..

Adam komedi filmi yapıyor ve kaliteli kim ne derse desin..

Büyük bir merakla bekliyoruz..

Nedense bu adama gereksiz yükleniliyor.. Senin ülkende izleyici kitlesi belli bir kere adam ona göre film çekiyor..
Hadi onu geçtim ulan Ata Demirer bir ege şivesiyle 50 tane film çekti 2-3 kez zor tebessüm ediyorsun filminde.. Cemyılmaz bir iyi bir kötü arog gora yahşi batının çok uzağında.. Ahmet-Murat 2lisine oldum olası neden gülündüğünü anlamış değilim..
Şahan en azından hitap ettiği kitleye her zaman aynı şeyi sunabiliyor..
Kayhan dışında kötü denecek bir filmini hatırlamıyorum..
Recep İvedik 6yı da tıpkı diğer 5 film gibi anırarak izleyeceğimi düşünüyorum..

Dizilerde filmlerde inatla bi fb bjk reklamı yapma derdi olan yönetmenler oyuncular var..

Ama Şahan çok iyi bir Galatasaraylı filmlerinde hep Galatasarayımızı dile getiriyor..

Birazda sempatim bundan

3ten sonrası tırt. Tamamen maddi gelir için çekilen başka amacı olmayan içi boş filmler. Bizde herkes buna gülüyor mu gülüyor ben gülüyor muyum ben 3. filmin bazı sahneleri açıp izliyorum hala. Ama ülkemizin en sevilen filmi böyle bişey olmamalı

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt