Red Dead Redemption 2 | Rockstar Games - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Red Dead Online 5 dolar karşlığında ana oyundan bağımsız olarak satışa çıkıyor. RDR2'yi pahalı bulanlar ve online tarafını merak edenler kaçırmasın.

Sorguya çektiğimiz kişiler mimikleri ile tuzağa düşürüyor.Soru seçeneği de çok fazla olunca yanılma payı haliyle yüksek oluyor.Sonrasında dava sonucundaki puanlar düşük oluyor falan filan...
Sherlock Holmes Crimes and Punishments. Bunu dene oynamadıysan. L.A. Noire ile tam aynı değil ama bence daha makul bir süreç yönetimi var. Tabii daha bir strateji modunda Sherlock.

Yine interaktif oyun olarak Heavy Rain müthiş bir hikaye. Pc versiyonları çok ucuz bu oyunların.

Haha eski oyun o yüzden bazı case'ler çözülürken mantıksız noktalar oluyor.

Bence devam edebilecek bir seri. Stealth ve detective/mystery konusunda açık var bence oyun piyasasında.
Çok severek oynamıştım, ps 3 de ön sipariş ile almıştım o dönem shopto mu ne diye bir ingiliz oyun şirketinden alıyorduk oyunları hatta paket ingiltereden Türkiye'ye 48 saatte geliyordu, İstanbuldan Ankaraya gelişi 3 hafta flaan sürüyordu :asd:

Bence de deva metmesi gereken bir seriydi sanırım beklenen satışı yapamadılar.

Sherlock Holmes Crimes and Punishments. Bunu dene oynamadıysan. L.A. Noire ile tam aynı değil ama bence daha makul bir süreç yönetimi var. Tabii daha bir strateji modunda Sherlock.

Yine interaktif oyun olarak Heavy Rain müthiş bir hikaye. Pc versiyonları çok ucuz bu oyunların.

Sherlock steamde sürekli göz kırpıyor.Ama önceliğimde başka oyunlar olduğu için şu an oynamayı düşünmüyorum.Hellblade'e başladım aksiyon yaşayayım diye onda da bulmacalar çıktı karşıma neyse ki aksiyon,dövüş sahneleri şahsımı memnun ediyor.Bulmaca olan oyunlarda bir yerden sora sıyırıyorum. :asd:

Rockstar online modlardan parayı vurmaya devam ediyor bir on sene daha oyun çıkarmazlar artık.

Cyberpunk 2077 geliyor hocam ne diyorsun.
PC tarafında hileden geçilmiyor ama öyle ya da böyle GTA Online ile piyasayı dağıttılar. Yen nesile GTAVI'dan önce ara oyun bir şey çıkartılar diye düşünüyorum. Bully gelse fena olmazdı mesela.

CP2077'yi 7-8 yıldır bekliyorum, incelemelerde oynayanların söylediklerine göre oyun tam anlamıyla bir açık dünya olmayacakmış. Görev odaklı ilerleyeceğimiz ağır bir RPG diyorlar oyuna. Benim de istediğim şey bu açıkçası, 10 gün sonra tadına bakacağız. Optimizasyon iyi olsun da CP'nin hedeflediği kitleyi üzeceğini sanmıyorum. Güzel bir rol yapma oyunu göreceğiz. Üstelik ana dilimizde oynayabileceğiz böyle büyük bir yapımı.

1606844691479.png

Sherlock steamde sürekli göz kırpıyor.Ama önceliğimde başka oyunlar olduğu için şu an oynamayı düşünmüyorum.Hellblade'e başladım aksiyon yaşayayım diye onda da bulmacalar çıktı karşıma neyse ki aksiyon,dövüş sahneleri şahsımı memnun ediyor.Bulmaca olan oyunlarda bir yerden sora sıyırıyorum. :asd:

Hellblade'i bitirirsen şunu kesinlikle izle zaten oyun sonunda açılıyor. Bitirmeden izleme çünkü ağır spoiler var:

Bulmacaların kurgulanması, işaretler, semboller falan hiçbir şey tesadüf değil.

PC tarafında hileden geçilmiyor ama öyle ya da böyle GTA Online ile piyasayı dağıttılar. Yen nesile GTAVI'dan önce ara oyun bir şey çıkartılar diye düşünüyorum. Bully gelse fena olmazdı mesela.

CP2077'yi 7-8 yıldır bekliyorum, incelemelerde oynayanların söylediklerine göre oyun tam anlamıyla bir açık dünya olmayacakmış. Görev odaklı ilerleyeceğimiz ağır bir RPG diyorlar oyuna. Benim de istediğim şey bu açıkçası, 10 gün sonra tadına bakacağız. Optimizasyon iyi olsun da CP'nin hedeflediği kitleyi üzeceğini sanmıyorum. Güzel bir rol yapma oyunu göreceğiz. Üstelik ana dilimizde oynayabileceğiz böyle büyük bir yapımı.

Ekli dosyayı görüntüle 102794
Türkçe seslendirme var mı?

Üst Alt