Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını


Merhaba arkadaşlar ;Bu bilgilendirme yarın alacağımız reklam içindir. Alacağımız reklam bir radyo'nun playeri olacaktır. Sizleri rahatsız etmemesi için radyo'nun volume'si düşük olacaktır. İsteyen tabi ki mute (sesi kes)'te yapabilecektir. Reklam almış aldığımız radyo'dan bahsedersek eğer, yeni kurulmuş bir radyo değildir. Zaten radyo sayfasına girdiğinizde de göreceksiniz, konukların hepsi popülerdir. İlerleyen zamanlarda sitemizede konuk olarak getirebiliriz ;) Radyoda anlık olarak istek'te bulunabileceksiniz. Radyo genel bir radyodur; pop, arebesk, fantazi müzik, yabancı, hip hap vs. bütün tarzları bulabilirsiniz.Soru ve sorunlarınızı bu konu üzerinden dile getirebilirsiniz, anlayışınız için şimdiden teşekkürler...
 
Cevap: Reklam BilgilendirmesiSesi kıssak bile radyo arka planda her zaman çalacak mı? İnterneti kotalı olanlar ne yapacak?
 
Cevap: Reklam BilgilendirmesiKaça aldınız reklamı, bu internet işinde iyi para var mı ??Bizde bir forum kursak cgsimbom diye çakması mesela iş yapar mı ??:asd:Hayırlı olsun, radyoyu bi görelim, damar istek yaparız geceleri :)
 
Cevap: Reklam BilgilendirmesiKanaryam Güzel Kuşum

Ben Senin Tüylerini Yolmuşum

3 atıp evine yollamışımadlı parçayı istek yapalım arkadaşlar

:)
 
Cevap: Reklam BilgilendirmesiSesi kıssak bile radyo arka planda her zaman çalacak mı? İnterneti kotalı olanlar ne yapacak?Merhaba Oğuzhan

1 ay boyunca radyo'yu 7/24 dinleseniz bile 200 - 500 mb arası bir kota yiyecektir. Ki bu kesintisiz dinlediğinizdeki rakamlardır. Çok düşük kbps ile yayın verilecektir. Kotalı olanlarıda düşündük. :)Kaça aldınız reklamı, bu internet işinde iyi para var mı ??Bizde bir forum kursak cgsimbom diye çakması mesela iş yapar mı ??:asd:Hayırlı olsun, radyoyu bi görelim, damar istek yaparız geceleri :)

Merhaba TuğrulTeşekkür ederiz, sizleri rahatsız etmeyecek şekilde reklam almayı tercih ediyoruz. Bu radyo'nun sitemize birşeyler katacağını düşündüğümüz için aldık. Reklam alırken ücretinden çok sizlerin tepkileri bizler için daha önemlidir. ;) Şimdiden iyi dinlemeler ;)
 
Cevap: Reklam Bilgilendirmesi - Radyo YayınıAdamı deli ettim çalmıyor istediğim şarkıları. :DSergen kardeşim, taraftar parçaları müyap tarafından yasaklıymış. Sadece belirli zamanlarda izin varmış, bana verilen bilgi bu yönde.Ayrıca her dj'in belirli bir parçalara göre çalıyorlar. Buraya koyarım djlerin programını takip edebilirsiniz.Sizleri rahatsız etmesin diye volume 10 yaptım, isteyen açar, isteyen kapatır.
 
Üst Alt