Rekoru Kırdık | Resmileşti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rekoru Kırdık | Resmileşti

Cevap: Rekoru Kırdık

Bu rekorun Beşiktaş ile ilgisi yok ki. Uefa, BBC hatta geçen ay New yorker dergisi 132 db'lik rekordan bahsettiler. O zaman da 128db'lik Guiness rekoru vardı ve spor ile ilgili bütün dünya basını onu değil renksizlerin rekorunu yazıyordu. Yani biz 128'i kırdık. Zaten burda da 128 değil 132'den rekor diye bahsetmiş Uefa. En altta yazıyor.

Pick of the week – UEFA.com

Rekoru kıracağımıza inanmıyordum (Bana güzel kapak oldu.) çok zor diyordum ama gerçekten ilk yarı çok iyiydi taraftar. 2 yıl boyunca maçlara gidiyorum bu kadar iyi olduğumuzu hiç hatırlamıyorum. Çok iyi bir şekilde baskı altına aldık rakibi. Bağırmaktan ciğerlerim, boğazım, başım ağrıyor ama anlaşılan boşa bağırdık. Sinirden kombinemi kıracaktım, ben bu kadar bahtsız takım da taraftar da görmedim. Sonumuz hayrolsun.

Her kuşu öptük bi leylek kaldı neyimize bizim rekor denemesi be:( Rekoru kırdık zaten. Şu ana kadar 13 mağlubiyet

Beşiktaşın 132 yaptığı maçta guiness olmadıgı için kayıtlara geçmedi sadece uefada rekor beşiktaşta tebrikler yinede...

Rekorun bir barçası olabilmek, özeldi benim için. Fakat stadda olup da dikkat eden olan arkadaşlar varsa Skorboard da maç öncesinde desibel bilgilendirmesinde 20:53 ve 21:05 te yapılacak test denildi, sonra değiştirildi dakikalar.. Burayı geçtim; komedi bir durum vardı ortada.. O anda herkes ıslıklasın yazıyordu bilgilendirme yazısının en sonunda.. Oysaki skor ıslıkları değil tezahüratı kaydedecekti.. Sonradan akıllanıp hep beraber kükreyelim yazıldı.. O dakikalarda kırılmadı zaten rekor bu da ayrı bi konu

Beşiktaşın 132 yaptığı maçta guiness olmadıgı için kayıtlara geçmedi sadece uefada rekor beşiktaşta tebrikler yinede...

Bilmeden maç sırasında hangi alet edavatlarla ölçmüş bunu diyen hep merak etmişimdir.Tv başından sonrdan ölçüldü heralde yanlış anlaşılmasın cidden merak ediyorum

Bişeyle ölçüm yapmalarına gerek mi var sanki, ortalığı inletmişlerdi o gün.

Hani ölçüm yapmasalar bugün kimse bana Ultraslan'ın o desibele ulaştığına inandıramazdı.

Ya da bugün Ultraslan'ın çıkarttığı desibel 131,küsür ise Çarşı, Liverpool maçında

desibel olarak 200'ü falan görmüş derdim.

Hani ölçüm yapmasalar bugün kimse bana Ultraslan'ın o desibele ulaştığına inandıramazdı.

Ya da bugün Ultraslan'ın çıkarttığı desibel 131,küsür ise Çarşı, Liverpool maçında

200...

Peki tesekkürler

Milimetre cinsinden almayalım.

Üst Alt