Renk Seçimi Bugün Yapıldı


B_9892_GSKLOGO_B.jpgGalatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı’ndan bildirilmiştir.07 – 14 Mayıs 2011 tarihlerinde yapılacak olan "Olağanüstü seçim genel kurul toplantısı" çerçevesinde Tüzüğümüzün 64. maddesine göre Başkan adaylarının kullanacakları oy pusulalarının renklerinin ad çekme sureti ile saptanmasına ilişkin toplantı 02 Mayıs 2011 Pazartesi günü saat 18.00’da Mecidiyeköy Kulüp binası, toplantı salonunda yapılacaktır.Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur.

İrfan Aktar

Divan Kurulu Başkanı
 
Cevap: Renk seçimi Pazartesi günü yapılacakSeçim olacak mı olmayacak mı belli değil adamlara birde renk seçtircekler...Adnan'da açar ntvspor'dan kıs kıs güler izlerken :)
 
Cevap: Renk seçimi Pazartesi günü yapılacak3'ünde mahkeme var..4'ünde divan var..Adaylar üyelere son konuşmalarını yapacak..Bunuda bir köşeye not alın:D
 
Cevap: Renk seçimi Pazartesi günü yapılacakHukuculara göre seçimn yapılmasında bir sıkıntı yok..Dolayısı ile renk seçiminin yapılması normal.Herşeye hazırlıklı olmak lazım.Acelede etmemiz lazım.4'ünde yapılacak divana polat acaba gelir mi?,
 
Cevap: Renk seçimi Pazartesi günü yapılacakRenk seçimide yapılacak..Polat istifa etse bile haziran'ı bulmaz.Seçim içim herşey hazır.
 
Cevap: Kulüb binasında yarın renk seçimi yapılacakrenk secimi bile yapilacak. Yani secimin önünde hicbir engel yok...
 
Cevap: Kulüb binasında yarın renk seçimi yapılacakDivan Kuruluna göre hiçbir engel yok.. Yani Seçim olacak.. Seçim olacaksa 7 mayıs kaçınılmaz bence..
 
Cevap: Renk Seçimi Bugün Yapılacakinsallah klübümüz adına hayırlı ugurlu olur. bu adnan polattan sonra ugur getirecegi kesin..
 
Cevap: Renk Seçimi Bugün YapılacakSiyah, beyaz noktali yakisir Adnan Polata.

Tünelin ucundaki isik misali. Bakar bakar onu hatirlar.
 
Cevap: Renk Seçimi Bugün Yapılacak7 mayısa doğal olarak çoğunluk sağlanamayacağı için gibi laflar ediliyor ya. Neden abi doğal olarak sağlanamıyor. Sağlansın. Sanki çok zaman var da. Bu konuda bilgisi olan var mı? Nedir bu çoğunluk. Bütün üyelerin hepsinin gelmesi anlamına falan mı geliyor?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt