Renk Seçimi Bugün Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Renk Seçimi Bugün Yapıldı

Cevap: Renk Seçimi Bugün Yapılacak

7 mayısa doğal olarak çoğunluk sağlanamayacağı için gibi laflar ediliyor ya. Neden abi doğal olarak sağlanamıyor. Sağlansın. Sanki çok zaman var da. Bu konuda bilgisi olan var mı? Nedir bu çoğunluk. Bütün üyelerin hepsinin gelmesi anlamına falan mı geliyor?

onun gibi bir sey iste

bakacaklar cogunluga tabiki

Yeni baskan gelsede kutulsak bu cileden artik

Komuslara helva dagitacam bu gidisle

hakkaten 7 mayısta niye olmuyor diyoruz da önce mayıs ayı içinde olsun da bir :D önemli olan o.

Kesin madde ne acaba. Ben bir bakayım. Ne anlama geliyor bu çoğunluk

7 Mayıs’ta seçim olması için gereken sayı şu;

Seçime 6.832 üyenin katılma hakkı var. Bunun yarısının 1 fazlası yani 3.417 kişinin 7 Mayıs günü salonda olması gerekiyor. Ve bu herkes tarafından şaka gibi sağlanamayacak bir çoğunluk olarak gösteriliyor. Son seçime 5200 küsür kişi katıldı. E bu daha önemli bir seçim. Buna da en az bu kadar insan katılacak. O zaman zaten 1 hafta sonra çoğunluğun çok çok üstüne çıkılacak. Yani, neden 1 hafta önce değil de 1 hafta sonra?

Murat en iyi bilgiyi paylaşmış..Ben 7 mayısı geçtim..İnşallah beklediğim gibi 14 mayısda seçim olacak.

hakkaten 7 mayısta niye olmuyor diyoruz da önce mayıs ayı içinde olsun da bir :D önemli olan o.

ben bunu ögrendim renkdas. 7mayista tüzük geregi belirli bir cogunluk(üye)olmasi gerekiyormus.genelde ilk kongrede azinlik olurmus.ama ikinci kongrede yani 14 mayista belirli bir sayiya ihtiyac yokmus.ama ben inanyiorumki 7 mayista cogunluk saglanacak

bence var.olagan bir secim oldugu iicn ve polat olayi oldugundan cogunluk saglanacak gibi

7 mayısta olma şansı var mı?

Neden olmasin ki.

7 mayis ile 14 mayis ile bir fark yok. Ikisinde de ayni kurallar gecerli. 14 mayis`ta olabiliyorda, 7 mayis`ta neden olmasin. Böyle bir kaos ortamin da üyeler büyük ilgi göstereceklerdir diye düsünüyorum ve gerekli katilimi sagliyacaklardir.

120%20kleuren%20website.GIF

Buyrun. :b5:

GS'de pusula renkleri belirlendi... Kırmızı : Mehmet Helvacı Gri : Turgay Kıran Sarı : Ünal Aysal - Veli Yiğit

veliyigit Veli Yigit

GS'de pusula renkleri belirlendi... Kırmızı : Mehmet Helvacı Gri : Turgay Kıran Sarı : Ünal Aysal

Üst Alt