Renk Seçimleri Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Renk Seçimleri Belli Oldu

Cevap: Renk Seçimleri Belli Oldu

wbtpv5.png

Cevap: Son Dakika l Renk Seçimleri Belli Oldu

terbiyesizlere bak

renk secimini bile takmiyor adamlar

ayip be

helvaci hepsinden cok yakisiyor o koltuga

korkaklar

ya secim olmazsa diye renk secimine bile gitmiyorlar

Renk Seçimine temsilcilerin gitmesi yeterli sonuçta Ünal Aysal çok büyük bir iş adamı lakin bu büyüklüğü kavrayamamışsın zaten, muhtemelen işlerini ayarlıyordur sonuçta işlerini artık CEO'lar yöneticek yani işlerinden çok Galatasaraya vakit ayıracağı için büyük ihtimal o işlerini hallediyordur.. helvacı yakışırmı bilemem ama Ünal Aysal'dan çok yakışacağını sanmıyorum bu koltuk çok güçlü bir koltuktur o koltuktan güç almak veya para elde etmek için gelmek isteyenler var lakin Ünal Aysal devlet katındada söz sahibi olan biri olduğu için o güce ihtiyacı olmayan biri ve o koltuğa güç katacak bir isim, ancak helvacı gelirse 2. polat vakası olur... Herkesin desteklediği adaylar vardır sen Helvacıyı destekliyorsun ve onun Galatasarayı başarılı yapacağını düşünüyorsun, ben ve benim gibi düşünenler Ünal Aysalı destekliyor onun başarılı olacğaını düşünüyoruz fakat fikirini bize empoze etmeye çalışma ha çalışacaksanda bizim desteklediğimz adayada b*k atma, herkesin fikirlerine saygımız var lakin aşşağılama vs olduğu zaman bir kaos içine girilir ve bu kaos içinden çıkması zor olur.

Renk Seçimine temsilcilerin gitmesi yeterli sonuçta Ünal Aysal çok büyük bir iş adamı lakin bu büyüklüğü kavrayamamışsın zaten, muhtemelen işlerini ayarlıyordur sonuçta işlerini artık CEO'lar yöneticek yani işlerinden çok Galatasaraya vakit ayıracağı için büyük ihtimal o işlerini hallediyordur.. helvacı yakışırmı bilemem ama Ünal Aysal'dan çok yakışacağını sanmıyorum bu koltuk çok güçlü bir koltuktur o koltuktan güç almak veya para elde etmek için gelmek isteyenler var lakin Ünal Aysal devlet katındada söz sahibi olan biri olduğu için o güce ihtiyacı olmayan biri ya o koltuğa güç katacak bir isim, helvacı gelirse 2. polat vakası olur... Herkesin desteklediği adaylar vardır sen Helvacıyı destekliyorsun yalnız fikirini bize empoze etmeye çalışma ha çalışacaksanda bizim desteklediğimz adayada b*k atma, herkesin fikirlerine saygımız var lakin aşşağılama vs olduğu zaman bir kaos içine girilir ve bu kaos içinden çıkması zor olur.

evet 2 gunluk konferansa gelecekti

kac saaatlik bu renk secimi

sen baskan adayi olsan gitmezmisin renk secimine bunu sor kendine

ondan sonra yaz

ne empoze etmesi

terbiyesizliktir benim gozumde

varsa bir itirazin soyle her konuda tartistigimiz gibi tartisalim

sonucta terbiyesiz dedigim adam suan Gs icin bir hictir farkindamisin bilmem

ayni helvaci gibi

bana belcikada yasayan bir is adamina terbiyesizlik yapti dedim diyemi artislik yapacaksin?

adnan polata terbiyesiz dedigimde neden boyle demedin?

ki o adam baskan yani bir unvani var

su an bu adamlarin hicbir unvani yok Gsla bir alakalarida yok

biri istifa etmis yonetici digeri hicbirsey

ikisi hakkindanda fikirlerimi soylerim

bumu prensip?

enteresan bir sinirlenme gosterisi yapmanin manasi yok

evet 2 gunluk konferansa gelecekti

kac saaatlik bu renk secimi

sen baskan adayi olsan gitmezmisin renk secimine bunu sor kendine

ondan sonra yaz

ne empoze etmesi

terbiyesizliktir benim gozumde

varsa bir itirazin soyle her konuda tartistigimiz gibi tartisalim

sonucta terbiyesiz dedigim adam suan Gs icin bir hictir farkindamisin bilmem

ayni helvaci gibi

bana belcikada yasayan bir is adamina terbiyesizlik yapti dedim diyemi artislik yapacaksin?

adnan polata terbiyesiz dedigimde neden boyle demedin?

ki o adam baskan yani bir unvani var

su an bu adamlarin hicbir unvani yok Gsla bir alakalarida yok

biri istifa etmis yonetici digeri hicbirsey

ikisi hakkindanda fikirlerimi soylerim

bumu prensip?

enteresan bir sinirlenme gosterisi yapmanin manasi yok

yazılarının sonuna soru işareti koyunca, vede saldırgan bir tavır sergileyince benim üstümemi çıktığını sanıyorsunuz yoksa hala fikrini empoze etmediğinimi savunduğunuzu sanıyorsunuz? Benimki sinirlenmek değil, zaten buda yeni moda Moderatör bir fikir,

düşünce ufak bir önlem amaçlı uyarı yaptımı , hemen ne artistik yapıyorsun, neye sinirleniyorsun gibi laflar başlıyor, hayır nedir bu kompleks? bensize olacaklardan bahsediyorum, evet bende Ünal Aysal gibi büyük bir iş adamı olsam, işlerimi Belçikadan buraya taşıyor olsam , CEOlarıma tam yetki veriyor olsam bende gelmezdim temsilcimi yollardım, çünkü buna mecbursun... ha temsilci gelmiş ha Ünal Aysal gelmiş ? ne fark eder sen adama korkak diyosun, bende bunun sorun çıkaracağını söylüyorum, sonrada bana dönüp laf kalabalığı yapıyosun, Serdar Burak sizden tavırlarınızı değiştirmenizi istemiyorum yalnızca, daha düzgün seviyeli konuşmanızı rica ediyorum, Adnan Polat konusuna sakın beni karıştırma :) ben forumda görevliyim, görevimi yapmaya girerim ayrıca birşey öğrendiğimde sizle paylaşırım, Liseli çocuklar gibi "yok şunu yaptığımda, ne dedin" atıp tutmayınız....

dipnot; Ardaya her fırsatta sallayan sen, kalkıpta avatarına Arda ile çekindiğin resmide koyan sen, oyüzden bizlere Ahlak dersi vermeye kalkma

yazılarının sonuna soru işareti koyunca, vede saldırgan bir tavır sergileyince benim üstümemi çıktığını sanıyorsunuz yoksa hala fikrini empoze etmediğinimi savunduğunuzu sanıyorsunuz? Benimki sinirlenmek değil, zaten buda yeni moda Moderatör bir fikir,

düşünce ufak bir önlem amaçlı uyarı yaptımı , hemen ne artistik yapıyorsun, neye sinirleniyorsun gibi laflar başlıyor, hayır nedir bu kompleks? bensize olacaklardan bahsediyorum, evet bende Ünal Aysal gibi büyük bir iş adamı olsam, işlerimi Belçikadan buraya taşıyor olsam , CEOlarıma tam yetki veriyor olsam bende gelmezdim temsilcimi yollardım, çünkü buna mecbursun... ha temsilci gelmiş ha Ünal Aysal gelmiş ? ne fark eder sen adama korkak diyosun, bende bunun sorun çıkaracağını söylüyorum, sonrada bana dönüp laf kalabalığı yapıyosun, Serdar Burak sizden tavırlarınızı değiştirmenizi istemiyorum yalnızca, daha düzgün seviyeli konuşmanızı rica ediyorum, Adnan Polat konusuna sakın beni karıştırma :) ben forumda görevliyim, görevimi yapmaya girerim ayrıca birşey öğrendiğimde sizle paylaşırım, Liseli çocuklar gibi "yok şunu yaptığımda, ne dedin" atıp tutmayınız....

dipnot; Ardaya her fırsatta sallayan sen, kalkıpta avatarına Arda ile çekindiğin resmide koyan sen, oyüzden bizlere Ahlak dersi vermeye kalkma

off cok koymus belliki

isine gelince karismam gelmeyince karisirim

bak sana simdi 20 dakika ugrasip helvaci ile dalga gecilen 2000 tane post bulayim

eger kalkip bana bunlarin bir tanesine bana verdigin tepkiyi vermis ol adamsin diyecegim

ama yoksa

ne dediginin farkinda bile degilsin diyecegim

varmisin arastirmaya?

oh ne guzel

konuya 1 tane mesaj yazmisim

allahindan kork 1 mesaj

neymis efendim empoze ediyormusum

belliki baska konularda yazdiklarim seni cok rencide etmis

aman ha sayin moderatorumuzun destekledigi adaya laf etmis olmayalim sonra seriat kol keser falan hashaaaaaaaaaaaa

hadi bekliyorum

helvaciya yazilan tum hakaretleri yazayimmi buraya

benim yazdiklarimi gorup onlari gormemis olman tarihe gecer bunuda bil.

tekrarliyorum

renk secimine gelmemesi bence terbiyesizliktir.

destekledigin adami asagiladiysam cokda fifi

ayrica beni biraz daha okumus olsan iki adayinda GS icin kotu bir sonuc teskil etmeyecegini soyledigimide bilmen lazim

arda ne alaka

bizi birakip gidiyor diyemi sinirlisin

bu konuyla alakasi olmadigi icin boyle sacma sapan bir saldirini raporlasammi acaba?

Helvacıyı Galatasaray başkanlık koltuguna yakıştıranlar sanırım bizi anadolu takımı sanıyor.Gercektende inanıyormusunuz helvacının Galatasaray başkanlık koltugunu doldurabilecegine?

off cok koymus belliki

isine gelince karismam gelmeyince karisirim

bak sana simdi 20 dakika ugrasip helvaci ile dalga gecilen 2000 tane post bulayim

eger kalkip bana bunlarin bir tanesine bana verdigin tepkiyi vermis ol adamsin diyecegim

ama yoksa

ne dediginin farkinda bile degilsin diyecegim

varmisin arastirmaya?

oh ne guzel

konuya 1 tane mesaj yazmisim

allahindan kork 1 mesaj

neymis efendim empoze ediyormusum

belliki baska konularda yazdiklarim seni cok rencide etmis

aman ha sayin moderatorumuzun destekledigi adaya laf etmis olmayalim sonra seriat kol keser falan hashaaaaaaaaaaaa

hadi bekliyorum

helvaciya yazilan tum hakaretleri yazayimmi buraya

benim yazdiklarimi gorup onlari gormemis olman tarihe gecer bunuda bil.

tekrarliyorum

renk secimine gelmemesi bence terbiyesizliktir.

destekledigin adami asagiladiysam cokda fifi

ayrica beni biraz daha okumus olsan iki adayinda GS icin kotu bir sonuc teskil etmeyecegini soyledigimide bilmen lazim

Helvacı yaptıklarının karşılığında, laf yiyor, sen ise kafana göre adam suçluyorun kaldıki benim adamlığıma bile dil uzatıyorsun... neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum, eğer iş adamlık tartışmasına gelirse Serdar bey emin olun dipnotumu sizin dışınızda herkes dikkate aldı...

Helvacıyı Galatasaray başkanlık koltuguna yakıştıranlar sanırım bizi anadolu takımı sanıyor.Gercektende inanıyormusunuz helvacının Galatasaray başkanlık koltugunu doldurabilecegine?

Herkes birini destekler, yanlış veya doğrudur kimse karışamaz lakin fikir empoze etmek çok kötü bir davranıştır,

Helvacı yaptıklarının karşılığında, laf yiyor, sen ise kafana göre adam suçluyorun kaldıki benim adamlığıma bile dil uzatıyorsun... neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum, eğer iş adamlık tartışmasına gelirse Serdar bey emin olun dipnotumu sizin dışınızda herkes okudu...

geciniz

isini nasil yapacagini bilen biri olsan ozelden mesaj atip serdar kardesim cok sert yazmisin istersen editleyelim o mesaji dersin

bende hay hay derim

boyle sahte partizanlikla olmaz bu isler

isine gelen adami koru gelmeyeni koruma:)

cok komik ya empoze ediyormusum:)

niye okuyorsun baska konudaki mesajlarima

cokmu onemli yazdiklarim?

kim raporladi sikayet etti?

acikla bilelim?

ha yok kendi insiyatifinle aysal helvacidan iyi diyorsan

buyur anlat tartisalim

ama ben moderatorum aysali asagilayamazin ama baska birileri helvaciyi asagilabilir diyorsan

senin bilecegin is.

dusuncelerimi senin suzgecinden gecirecek halim yok yazmadan once

hala arda mesajina gulmekteyim:)

senle bu forumda ilk kez muhabbet ediyorum ama saglam kin varmis:)

Helvacı yaptıklarının karşılığında, laf yiyor, sen ise kafana göre adam suçluyorun kaldıki benim adamlığıma bile dil uzatıyorsun... neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum, eğer iş adamlık tartışmasına gelirse Serdar bey emin olun dipnotumu sizin dışınızda herkes dikkate aldı...

aysalda bu yaptiginin karsiliginda laf yiyor

neden koyduki sana?

onur yilmazla ferdi dinlide benim tam tersimi dusunuyor sayfalarca tartisiyoruz

senin derdin nedirki

onlarda helvaciya yalanci diyor

belki onlar hakli yalanci belki ben hakliyim terbiyesiz derken

ne isimiz var forumda konusup anlasiyoruz

ne kavga ettigimiz var ne bisey

senin derdin ne anlatsana

destekledigin adamin yaptigi birseyi elestirdik diyemi parladin

helvaci gitmese asistanini yollasa

biride kalkip terbiyesiz dese adama

boyle artislik yapacakmiydin

Allah akil fikir versin

geciniz

isini nasil yapacagini bilen biri olsan ozelden mesaj atip serdar kardesim cok sert yazmisin istersen editleyelim o mesaji dersin

bende hay hay derim

boyle sahte partizanlikla olmaz bu isler

isine gelen adami koru gelmeyeni koruma:)

cok komik ya empoze ediyormusum:)

niye okuyorsun baska konudaki mesajlarima

cokmu onemli yazdiklarim?

kim raporladi sikayet etti?

acikla bilelim?

ha yok kendi insiyatifinle aysal helvacidan iyi diyorsan

buyur anlat tartisalim

ama ben moderatorum aysali asagilayamazin ama baska birileri helvaciyi asagilabilir diyorsan

senin bilecegin is.

dusuncelerimi senin suzgecinden gecirecek halim yok yazmadan once

hala arda mesajina gulmekteyim:)

senle bu forumda ilk kez muhabbet ediyorum ama saglam kin varmis:)

-Mesajlarınızın Raporlanladığını nerden biliyorsunuz ? ben sizi rapor etmem ben kimseyi rapor etmem işin içine karşılıklı hakaret etmedikce

- Açık Açık Uyarıyorumki herkes, uyarıyı alsın

- Sorun Aysal veya Helvacıdan ziyade birilerinin destelediği adamlara hakaret etmendir, yani Helvacıyada hakaret olsa aynı şekilde tepkimi gösteririm lakin bende helvacı hakkında bazı şeyler yazdım sizin gibi zeytin yağı misali suyun üzerine çıkmak gibi olmasında, adamın yaptıklarını tartıştık yalnız siz birini suçlarken yaptıklarını değil, kafanıza göre bilip bilmeden atıp tutuyorsunuz, size karşı bir kinim yok fakat birinin adamlığına laf uzatan adamada haaaa eyvallah çekmem, bu sana karşı olur başkasına olur bilemem, ha senin desteklediğin adayıda sen korumakla yükümlüsün, fakat ne dediğini bilerek kafadan laf uydurarak değil

- siz herşeyi doğru bildiğini sanan, fakat hiç birşey bilmeyen insanlardansınız, en kötüsüde bilmediğinizde bilmiyorsunuz bu da en çok tahammül edemediğim şeylerden biridir "Kör Cahillik"

- dikkatini çekerim benimle muhhabet edebilmeniz için ilk önce saygılı olmanız gerekmektedir, lakin ben forumda nasıl herkese saygılı davranıyorsam sizde bana öyle saygılı davranacaksınız, ha yok siz farklı davranısanız bende size farklı davranırım "Eşit Takas", bu forumda zaten ben kimse ile muhhabet etmem lafı keser atarım, fakat derdinizi anlamak mümkün değil, kudurmuş insanlar gibi nasıl birine laf geçirsemde üste çıksam taraftarsınız, ilk önce hal ve tavırlarınıza dikkat edin,

- bu iş kin ile alakalı değildir, insanların tutumunu izlemem benim görevim, siz sanıyormusunuz ki yazdıklarınız forumun içinde unutulup gidiyor? emin olun hepsi elimizde...

- Biz insanlara, adam gibi cevap verelimki, insanlarda bizlere adam yerine koyup, adam gibi cevap versin, bir başlığa baksam Serdar Burak yine biri ile kavga ediyor iyi güzel hoşta, herkes kötüde bir senmi iyisin ? gözüme çok çarpan bir isimsin diğer moderatörlerin dikkatini çekmeye bilir ama senin bu tavrın diğer insanlara karşı olan bu tavırların beni rahatsız ediyor, babamın oğlu olsan emin ol bu uyarıyı yine yapardım

Uslubunu düzeltmezsen, ve saldırgan tavırlarını sergilemeye devam edersen yazılarn bana bik bik bik bik'den öte değildir, önce saygılı olmayı öğren sonra ben seninle güzel güzelde muhhabet ederim lakin tavrını düzetlmediğin gibi hala bana saldırmaya kalkarsan emin ol "evet bu bir tehtitdir" konuştuğum kelimelerin altından kalkamazsın "banlanmayıda göze alırım" sonuçta herkes kendi kişilik haklarını korumakla yükümlüdür.... adam gibi davranki sana adam gibi adam diyelim....

tamam sus kustun kinini anladik

hikaye anlatma sil burada yazilanlarin hepsini konu dagilmasin

20 bin mesaj atip ceza almamis biriyle konustugunu unutma

belliki nerede duracagimi senden iyi biliyorum

editlemeden önce almışsın alıntıyı, emin ol hepsine bakıyorum elimden geldiğince....

ayrıca o uyarı sadece sana değildi, lakin sen kişiselleştirdin herkes alması gereken mesajı alıyor almayanıda, tekrar uyarıyoruz

Üst Alt