Resmi Siteden Ali Sami Yen Paylaşımı

Murat Onder

Tecrübeli Üye
Web sitesi
www.tripinturkey.net
Dönemin yönetimi (Özhan Canaydın) kabul etseydi, Ünal Aysal yap işlet devret modeli ile bu işi gerçekleştirecekti.

Kesinlikle havasi korunarak genisletilmeliydi, gerekirse yere dogru kazarak. Gercek bir cehennem olurdu o zaman.

Resmen gasp ettiler. Yaziklar olsun.

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Ustat luks adamsin , ne isin var trende gozunu seveyim . Ustelik banliyo !
Ne lüksümü gördün? Ben banliyo hattını çok severdim hemen her dönem sabah ders olmayan günler olurdu yaz kış bakırköy-sarıyer yeşilyurt-sirkeci yapardım. oradan vesait dğiştirir geze geze 4.levente gelir oradan da taksiyle rumelifenerine çıkardım. akşamları servis kullanırdım sadece. o yüzden çok kullandım.

Sinan Bilgin

Cezalı
Ne lüksümü gördün? Ben banliyo hattını çok severdim hemen her dönem sabah ders olmayan günler olurdu yaz kış bakırköy-sarıyer yeşilyurt-sirkeci yapardım. oradan vesait dğiştirir geze geze 4.levente gelir oradan da taksiyle rumelifenerine çıkardım. akşamları servis kullanırdım sadece. o yüzden çok kullandım.
Hissiyat . Standardi yuksek bir yasami tercih ettigin fikrindeyim

Murat Onder

Tecrübeli Üye
Web sitesi
www.tripinturkey.net
Yeşilyurt - Sirkeci deyince hangisi olduğuna emin olmamıştım, sanırım uzun zamandır oradaydınız, neden taşınıyorsunuz üzüldüm, mesela benim buradan taşınma durumum olsa bir tuhaf olurum.

yeşilyurt dedim ya ama taşınıyorum... bu bir davet mi yoksa???

Üst Alt