Resmi Siteden Ali Sami Yen Paylaşımı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Siteden Ali Sami Yen Paylaşımı

Yeşilyurt - Sirkeci deyince hangisi olduğuna emin olmamıştım, sanırım uzun zamandır oradaydınız, neden taşınıyorsunuz üzüldüm, mesela benim buradan taşınma durumum olsa bir tuhaf olurum.
18 sene filan oldu. Ulan murat sirkeci de hane mi kaldı :) Sürekli kalmıyorum 2011'den beri iş için haftanın 4-5 günü dışardayım zaten.

Doğru hane kalmadı da yine de tek tük yerleşim var, mesela bizim bir tanıdık Şişli ana cadde de bütün bina iş yeri, bir tek ev olarak oturan kendisi, arada böyle örnekler oluyor.

Bazen arada Youtube'da siyah - beyaz filmlere bakıyorum, zamanın da sizin oralar da tarlaymış.

Bir de şu taksi meselesi konusunda açıklama yapman iyi oldu, ben zaten hiç inanamadım, dedim Mustafa bey halk adamıdır, ne işi olur taksi maksi falan...

18 sene filan oldu. Ulan murat sirkeci de hane mi kaldı :) Sürekli kalmıyorum 2011'den beri iş için haftanın 4-5 günü dışardayım zaten.

Ortada bir mustafa bey yok ki halk adami olsun , mutevazi ama elit bir ugur var

Halka zaman zaman uyum saglamis olmasi asil bilinirligine halel getirmez

Doğru hane kalmadı da yine de tek tük yerleşim var, mesela bizim bir tanıdık Şişli ana cadde de bütün bina iş yeri, bir tek ev olarak oturan kendisi, arada böyle örnekler oluyor.

Bazen arada Youtube'da siyah - beyaz filmlere bakıyorum, zamanın da sizin oralar da tarlaymış.

Bir de şu taksi meselesi konusunda açıklama yapman iyi oldu, ben zaten hiç inanamadım, dedim Mustafa bey halk adamıdır, ne işi olur taksi maksi falan...
taksiyi aslında tercih ediyordum değişim saatlerinden önce.

Evet ciddiyim. Eregli de degil aslinda ama oraya yakin köyümüz.
Aslında söyledim çok liberalsin bu kuvvetle muhtemel aileden geliyor. İç anadoluda böyle aileler de ancak ya çankaya ilçesinde olur ya da ereğli ilçesinde. Köy-mahalle-semt de fark etmez... Tecrübelerim böyle. Gözlü de TİGEM'in işini, ılgında da TÜRKŞEKER'in işini yapardık. Sizin orada da 2 sene üst üste ihaleye girmiştim. Sene 2010-2011

Üst Alt