Resmi Siteden Ali Sami Yen Paylaşımı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Siteden Ali Sami Yen Paylaşımı

memleketteyim laf ediliyor yoksa çıkacaktım yarım saat önce
İşte kamusal alanın bireyi nasıl etkilediğine örnek... bu akşam konu hakkında yazmıştın konda mıdır nedir araştırması varmış. toplumlar nadiren sapıtırlar onun dışında bireyi ehlilleştirme vazifesini ifa ederler. Önce ehlil sonra da ehil ol yusuf... anan iyileşti inşallah???

İşte kamusal alanın bireyi nasıl etkilediğine örnek... bu akşam konu hakkında yazmıştın konda mıdır nedir araştırması varmış. toplumlar nadiren sapıtırlar onun dışında bireyi ehlilleştirme vazifesini ifa ederler. Önce ehlil sonra da ehil ol yusuf... anan iyileşti inşallah???
kalbi rahatsızdı gittik bugun tetkiklerde problem çıkmadı ama tedbir vs kafamızı şey etti doktor ailecek keyifsiziz ben de buraya girip kafa dağıtıyorum işte
beklenmedik birşey çıktı bağırsaklarında problem varmış bağırsak tembelliği vs ilaç yazıldı
yarın bi özel hastaneye götüreceğiz

Geçmiş olsun Yusuf şimdi gördüm ilk kez, umarım en kısa sürede toparlar.

kalbi rahatsızdı gittik bugun tetkiklerde problem çıkmadı ama tedbir vs kafamızı şey etti doktor ailecek keyifsiziz ben de buraya girip kafa dağıtıyorum işte
beklenmedik birşey çıktı bağırsaklarında problem varmış bağırsak tembelliği vs ilaç yazıldı

Geçmişler olsun imtihan dünyası ellerinden öperim teyzemin iyi geceler...

Aslında söyledim çok liberalsin bu kuvvetle muhtemel aileden geliyor. İç anadoluda böyle aileler de ancak ya çankaya ilçesinde olur ya da ereğli ilçesinde. Köy-mahalle-semt de fark etmez... Tecrübelerim böyle. Gözlü de TİGEM'in işini, ılgında da TÜRKŞEKER'in işini yapardık. Sizin orada da 2 sene üst üste ihaleye girmiştim. Sene 2010-2011

Manyak bir adamsin hala saskinliktan agzimi kapatamadim.

Sen de linç linç görmemişsin diyorsun nasıl bir linç yaptın daha önce insan mı dişledin daha nasıl olacak linç :)

Iste diyorum ya linc görmedigin icin bilmiyorsun ne oldugunu. Yok ben pasifist bir insanim kimseyi linc etmem merak etme.

Seni de etmiyorum/etmiyoruz ama sen kafanda öyle algiliyorsun iste yapacak birsey yok.

Ankara da yaşadığım için ali Sami Yen e hiç gitmemiştim ama o sene yıkılacak diye dünya gözüyle stadı görmek amacıyla asy'de ilk ve tek maçıma 2010 yılında ilk defa İstanbul a gelerek izlediğim ligin 2. Hafta maçı olması lazım bursaspor maçı olmuştu eski açık (gerçi kapatmışlardı üstünü) boys of hell tribününde izlemiştim yenilmiştik maalesef buradan o sene bizlere o rezillikleri yaşatan herkese tekrar yazıklar olsun diyorum

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Sami Yen'e ilk ayak basisim 17 Eylul 1997'de Dortmund ile oynadigimiz Sampiyonlar Ligi acilis macinda olmustu. Kapali alttaydik ve Hagi'yi ilk defa bu kadar yakindan gorustum. Kaptan topu iskalayinca Chapuisat affetmedi ve 1-0 yenildik.

Galatasaray - Borussia Dortmund 0:1 (Champions League 1997/1998, Group A)

Is bilmez yonetimler sayesinde mukemmel bir konumu kaptirdik ve Seyrantepe'ye gitmek zorunda kaldik. Bakin o gun, yani 1997'nin Eylul ayinda mactan once skorboard'dan Mecidiyekoy'e yapilacak yeni stadin projesi ve modeli gosteriliyordu. San Siro benzeri koseli bir stadyum olacakti. Bu stadyum yenileme isinden cok kisi para yedi ve en sonunda basiretsiz yoneticiler sayesinde yerimizden olduk. Besiktas dunyanin en degerli arazilerinden bir tanesine yeni stadini yapti ve oynuyor, Besiktas, siz dusunun.

Bu da Ali Sami Yen icin calsin.

Ankara da yaşadığım için ali Sami Yen e hiç gitmemiştim ama o sene yıkılacak diye dünya gözüyle stadı görmek amacıyla asy'de ilk ve tek maçıma 2010 yılında ilk defa İstanbul a gelerek izlediğim ligin 2. Hafta maçı olması lazım bursaspor maçı olmuştu eski açık (gerçi kapatmışlardı üstünü) boys of hell tribününde izlemiştim yenilmiştik maalesef buradan o sene bizlere o rezillikleri yaşatan herkese tekrar yazıklar olsun diyorum

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O macta hakeme baya saydirmissinizdir

Volkan sen in sarisi varken elle top kesip "ozur dileyerek" ikinci saridan kurtuldugu mac , o hakemi gidip 1 sene sonra yine , bu kez seyrantepeye verdiler , servetle sabriyi atti , 4 yiyip yenildik , sonra da silindi hakemlikten

Bazen 2-3 uncu liglerde yonetiyor , en son bodrumspor macina gittim bodrumda , orda cikti karsima yine , o maci da berbat etti

Üst Alt