Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

yorumları gördükten sonra bende oynamasınlar diyorum . Gitsinler Saraçoğluna. Zaten bu maçta TS ye izin verirsek artık ipini koparan bizim stadda oynamak isteyecek, saha kapatma cezası aldıklarında maçlarını İstanbulda oynuyor Anadolu takımları zaten bundan sonra hep isterler stadımızı. Barışın da dediği gibi ne biçim bi şeref varki bu adamlarda İstanbuldan, İstanbul takımlarından nefret ederler ama her şeylerini burada İstanbulda yaparlar yüzsüzlüğe bak. Hamsi beyinli dangalaklar yazmış Avrupa da stadın reklamını yaparız diye sizin neyinize lan Avrupa ? dalga geçtiğiniz biz 2 yıl önce ŞAMPİYON Benfica yı deplasmanda paçavra etmişken siz gittiniz elendiniz. Stadın reklama ihtiyacı da yok zaten Liverpool maçında Avrupa tanıdı cehennemi

Konuyu açan arkadaş anket ekleyebilir mi konuya ? Bakalım kaç istiyor kaç kişi istemiyor.

Fanatik

Avrupa kardeşliği

Trabzonspor, Athletic Bilbao maçı için TT Arena'yı istedi, Galatasaray'dan olumlu yanıt geldi. 2 gün içinde resmi işlemler yapılacak, Bordo-Mavililer İspanyol rakibiyle Aslan'ın evinde karşılaşacak.

Benfica karşılaşmasında yaklaşık 40 bin Bordo-Mavili futbolseverler tribünde olmasına rağmen, 21 bin taraftarın biletli gözükmesi üzerine yönetim harekete geçmişti. Hem muhteşem ambiyansı, hem de ulaşımının kolay olmasından dolayı Athletic Bilbao maçını Türk Telekom Arena Stadı’nda oynamak isteyen Trabzonspor’a, Galatasaray’dan onay geldi. FANATİK’e konuşan Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk, “Yapılan teklife sıcak bakıyoruz. Sonuç olarak aramızın iyi olduğu bir kulüp” demişti. Bordo-Mavili yönetim, Sarı-Kırmızılılar’a jestinden ötürü teşekkür ederken, Gençlik Spor Genel Müdürü Yunus Akgül de her türlü yardıma hazır olduklarını vurguladı. Trabzonsporlu taraftarlar, 25 Ağustos’taki rövanş maçının TT Arena’da oynanması fikrinden ötürü fazlasıyla mutlu olurken, sanal alemde yapılan yorumlarda memnuniyetlerini dile getirdiler. 52 bin kapasiteli stadın dolacağını düşünen taraftarlar, yaratılacak muhteşem atmosferin tur için büyük avantaj sağlayacağını düşünüyor. Aynı şekilde yönetim de ‘kaçak giriş’ sorununun çözüleceğinden ötürü fazlasıyla memnun.

Başkan son kez görüşecek

Bordo-Mavililer’in patronu Sadri Şener Galatasaray ile son kez görüştükten sonra Trabzonspor, 2 gün içinde gerekli prosedürü uygulayacak ve Athletic Bilbao maçının rövanşını Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacağını UEFA’ya bildirecek.

bu başlıkta bize saçmalıyorsunuz diyenlere,destek vermeyenlere teşekkür ederim!!25 ağustostan sonra görüşürüz.

Üst Alt