Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Mesela Tepkimizden sonra baskanimizin TFF yi cephe alarak yaptigi aciklama "bu ates üfleyerek sönmez"

Vay anasını, başkana neler söylettik desene, o zaman az daha kassak sanırım kulübe yönetici falan da çıkarırız.

Neyin kafası hacı bu? Kendinizi kandırmayın.:D

Aynen bende ilk başlarda farklı düşünüyordum ama umarım stad verilmez bunlara haketmiyorlar salak salak yorumlar yapılmış TS sitesinde herkes atsın şu mail'i beyler birşeylerde kendiniz ekleyin

adamlar bu resmi o baslikta atmis

burda göstermek istedim bize olan düsünce tarzlarini eger sorun varsa moderatörler lütfen silsin

serefsiztrabzon.jpg

yorumsuz sadece resmi koydum bakalim nasil tepki gelecek

senlik isteyen girsin baksin

Athletic Bilbao Maçı TT Arena'da Oynanacak! - Sayfa 15 - bordomavi.net | Forum
lan bu kücük takım kimde bize laf atıyor la. zaten büyük takım olsalar ellerindeki iyi adamları rakiplerine kaptırmaz hamsiköylüler. bunlar degilmi karıları calışırken kahvede pişbirik oynayan tipler. bunları adam yerine koyup konusmamız hata..

Nedir bu Selçugun yarası mı? Ceyhun'un yarası mı?

Aldık ulan aldık işte. Tek kuruş vermeden aldık. İsmimiz büyük. Bizim ismimizin büyüklüğünün yanında sizin isminiz bonservissiz kalıyor hamsiler.

Siz biz yokken kırarsınız o koltukları anca. Biz o stadda iken paşa paşa sizin için ayrılan kafesde horon tepersiniz.

Gece gece sinirlendirdiler beni ya.

beyler varmısınız bu konuyu 100 sayfa ypalım sonra konu linkini kulube gonderelim inanırsak yaparız cok daha etkili olur hemen vazgecer baskan

Fener veya Beşiktaş falan olsaydı olmazdı ama Trabzon bişey yapmaz.Gelsinler.

Mesela Tepkimizden sonra baskanimizin TFF yi cephe alarak yaptigi aciklama "bu ates üfleyerek sönmez"

Cidden komedi bir yorum olmuş. "Bu ateş üfleyerek sönmez" derken, herkes biliyorki amacımız Trabzon falan değil, Fenerbahçe.

Ayrıca 2-3 tane çapulcunun, resim ve yorumlarını koymakta komik. Ben sana öyle Galatasaraylı yorumu ve resmi koyarımki, Galatasaraylılığından utanırsın, senin mantığınla.

Vay anasını, başkana neler söylettik desene, o zaman az daha kassak sanırım kulübe yönetici falan da çıkarırız.

örnek istiyorsan bundan bir iki ay önce beşiktaş arenada oynamak istiyor haberleri çıkmıştı.taraftar twitterda forumlarda herkes karşı çıktı.aynı gün içerisinde kulüp arenada bizden başkası oynayamaz tarzında bir açıklama yaptı.

burada da bazı arkadaşlar trabzonu kardeş takım sanıyordu.şu yorumları okuduktan sonra düşünceleri değişmiştir umarım.

Cidden komedi bir yorum olmuş. "Bu ateş üfleyerek sönmez" derken, herkes biliyorki amacımız Trabzon falan değil, Fenerbahçe.

Ayrıca 2-3 tane çapulcunun, resim ve yorumlarını koymakta komik. Ben sana öyle Galatasaraylı yorumu ve resmi koyarımki, Galatasaraylılığından utanırsın, senin mantığınla.

sen gir bordomavinete ordakinlerin %90i benim gösterdigim yorumlardaki gibi konusuyor.

senin bana göstercegin galatasarayli yorumu bu forumda belki en fazla %5 dir.

ben katilmiyorum

bir mahsuru yok

oynasinlar biz türküz ve avrupaliya karsi trabzona yardimci oluruz

Lauro'yu da biz getirtmedik :ays:

örnek istiyorsan bundan bir iki ay önce beşiktaş arenada oynamak istiyor haberleri çıkmıştı.taraftar twitterda forumlarda herkes karşı çıktı.aynı gün içerisinde kulüp arenada bizden başkası oynayamaz tarzında bir açıklama yaptı.

burada da bazı arkadaşlar trabzonu kardeş takım sanıyordu.şu yorumları okuduktan sonra düşünceleri değişmiştir umarım.

tesekkürler arkadaslar bunlari unutmustum :)

istanbul uşakları diyorlar. transferlerini getirirken ilk önce istanbula getiriyorlar. cünkü adamlar trabzona giderse adamlar hemen kacar. istanbul 100 tane trabzon eder hamsiler önce bunu ögrenin. colugunuz cocugunuz toplamışsınız hepiniz istanbula gelmişsiniz. ne işiniz var lan ozaman istanbulda. kalın o kokmuş trabzonunuzda.

Üst Alt