Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Merhaba arkadaslar

öncelikle size baska bir forumda okudugum ve tamamen katildigim bir yorumu okutmak istiyorum.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yahu olacak şey değil senelerdir beklediğimiz stadda ilk avrupa maçına trabzon çıkıyor bizim taraftar olsun nolacak diyor.yemin ediyorum sabahtan beri kafayı yiyeceğim.

adamlar forumlarında bize hakaret üzerine hakaret ediyor biz hala daha yok abisi yapmaz onlar öyle şey muhabbetindeyiz.

bizim taraftardaki trabzon sempatisini de çözebilmiş değilim sadri şener açılış sonrası bize bir ton laf ediyor,selçuk transferi sonrası ilişkilerimizi dondurduk diyor,taraftarı forumlarda hem şikeci peşkeşçi diye itham ediyor bir de üzerine pişkin pişkin stadda oynamak istiyorlar.

bizim taraftarda nolacak canım oynasın diyor.hayır zaten stad açıldı açılalı bizden başka herkes talip oldu devlet yaptı ya herkes elini kolunu sallaya sallaya gelip oynayabileceğini sanıyor.beleş stad sanki öyle görüyor herkes.hazır olimpiyat var inönü var türkiye yüzlerce stad var illa bizimkisinde oynanacak.olay bir maçlık kullanma meselesi değil adamlar oraya gelip benim mabedimde gövde gösterisi yapacak.

sonra çıkıp bize her yer trabzon,stadın hakkını verdik,arenayı inlettik desibel rekoru kırdık muhabbetleri yapacaklar,o stadın tamamı bordo mavi olacak ve sizin içinize sinecek.neymiş kulübe bilet parası girsinmiş,olsunmuş, nolacakmış,trabzondan zarar gelmezmiş,büyüklük bizde kalsınmış. yapacağın büyüklük kupa alarak olur stad vermekle kim büyük oluyor.o maç bi arenada oynansın ondan sonra burda her resmi,her yazdıkları yazıyı paylaşayım ondan sonra görücem sizi.

ayrıca stadın yapılışında tribündeki demirden ışıklandırmasına,koltuklarından kamera açısına,reklam panosunun duruş açısına kadar ıncığından cıncığına her şeyine bin ton laf edenler trabzon gelip oynayınca tek tepki vermiyor ya esas ona sinir oluyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trabzonsporlularin forumlarindan bir kac yorum

GS yAptırmadıki o stadı ödediğimiz vergilerle yapıldı. adamlar kendi yapsa etse tamam dicem ama bizimde cebimizden çıkan paralarla yaptırıldı o stat.

eğer Sadri başkan GS ile tüm ilişkileri dondurduk dediği için böyle düşünüyosan bi nebze haklısın.

ama sırf GS o statta onuyor diye o stadı istememek (artılarına rağmen) biraz garip geldi bana açıkcası.

Normal şartlar altında Ali Sami Yen, İnönü, Şükrü Saraçoğlu gibi statlarda oynanmasına kesinlikle sıcak bakmam. Ancak Türk Telekom Arena devletin yaptığı ve Galatasaray'a kiraladığı bi stat sadece. Yani öyle Galatasaray ile özdeşleştiğini felan düşünmüyorum şu anda. Umarım yönetim bu sefer Benfica maçından ders alıp bilet fiyatlarını ucuz tutar.

GS'nin bir kuruşu yok o stadda. Türkiye'nin her stadı bizim . iyi oldu arena sekizde olursa maç son sürat gelecez on dakka geç kalmaya razıyım. akustiği test edelim bakalım.

Galatasaray'ın tapulu malı değil orası.Senin,benim verdiğim vergilerle yapıldı.

Anlatabildim mi?

bıde su acıdan bak onların stadında fb macı dahıl tamamen dolmayan bı stadı bızım tıka basa doldurdugumuzu dusun ve onların yaratamıcagı atmosferı kendı stadlarında bızım yarattıgımızı dusun bu ıhtımallerı goz onune aldıgımızda ben GS taraftarı olsaydım stadımın verılmesını ıstemezdım ama ben ts taraftarı olarak bayıla bayıla ısterım orda oynamayı

Evet stadımız bakımda.Bizde milyonlarca Türk insanının vermiş olduğu vergilerle yapılmış olan,Devlet'in yapmış olduğu herhangi bir stadda oynayacağız.

Yukardaki yorumlarda asagdaki fotografta görebildiginiz Bordomavinet forumundandir.

Fotografi büyültmek icin resime sag tiklayip yeni pencereye aciniz.

tsduesuence.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamlar resmen o stad GALATASARAYIN stadi degil herkezin stadi biz yaptik havasindalar, ama bilmiyorlarki onlarin yeni stadida bizim ASY stadinin oldugu yerdeki gerceklesecek projenin parasiyla yapilacak

Biz simdi bu adamlara stadimizi verecegiz ha ?! Acikcasi benim gönlüm el vermiyor.

Simdi gelelim esas konuya, ufak bir metin hazirladim bunu resmi siteye mail olarak atalim tepkimizi gösterilim, öncedende gördügümüz gibi tepkimiz ise yarayabiliyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sayin Galatasaray SK Yönetimi

Cesitli Medya Organlarinda stadimiz olan TT Arenayi Trabzonsporun Atletico Bilbao takimi karsisinda kullanacagi haberleri cikmaktadir.

Biz Galatasaray Taraftari olarak gerek Trabzonsporlu taraftarlarin Kulübümüz ve Stadimiz hakkindaki anormal düsünceleri gerekse TT arenadaki oynanacak ilk Avrupa Macina kendi kulübümüz haricinde baska bir takimin oynamasi bizi cok derinden üzer.

Sadece bununla sinirli degil, bugün Trabzonspora veririz stadi yarin Besiktas ister öbürkü gün Kasimpasa ister ondan sonra Trabzona verdiniz bize vermediniz muhabbeti döner.

Biz Galatasaray Taraftari olarak Galatasaray SK Yönetiminden istegimiz Milli Takimimiz haric hic bir takimin TT Arenada ev sahibi olarak oynamasina izin verilmemesi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lütfen bu metni asagidaki E-Mail adresine gönderiniz

info@galatasaray.org

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Ben istiyorum, ne var ki? Malum takım haricinde herkes ülkemizi temsil edebilir stadımızda. "İstemiyoruz" yanlış oldu. O çoğul şahısın içinde bende varım. "İstemiyorum" ya da "İstiyor musunuz" şeklinde açabilirdin.

Gelsin beyler nolacak.. sizde yani :S

Kilit bene.

Gelmeyin ulen :D Kararımı değiştirdim hamsilerin yorumlarını görünce..

besiktas istediginde niye gelsin beyler demiyordunuz ?

trabzonlular resmen terörist gözünle bakiyorlar forumlarinda bize. O stad GS nin degil herkezin stadi havasindalar.

ama haberleri yokki onlarin yeni stadinida bizim ASY stadinin parasinla yapilacagi.

bugün trabzona verirsek yarin her takima vermek zorunda kaliriz.

asıl soru neden stadımız 1 maçlığına trabzona tahsis edilsinki olmalı, olimpiyat boşuna mı yapıldı?

İstemiyorum gelmesinler,gönderdim.

Ayrıca asıl kendilerine şu an denizin üstüne yapılıyor olan stadı devlet karşılıksız yapıyor.Önce onu konuşsun hamsiler.

bravo renktaş tepkimizi koymamız gerekir diyeceğim ama millet bu işe dünden razı.sabahtan beri yediğimiz lafları,yapılanları anlatmaya çalışıyorum ama anlayan yok!

asıl soru neden stadımız 1 maçlığına trabzonatahsis edilsinki olmalı, olimpiyat boşuna mı yapıldı?

İstemiyorum gelmesinler,gönderdim.

Ayrıca asıl kendilerine şu an denizin üstüne yapılıyor olan stadı devlet karşılıksız yapıyor.Önce onu konuşsun hamsiler.

bravo renktaş tepkimizi koymamız gerekir diyeceğim ama millet bu işe dünden razı.sabahtan beri yediğimiz lafları,yapılanları anlatmaya çalışıyorum ama anlayan yok!

evet aynen öyle, biz maillerimizi gönderelim tepkimizi gösterelim.

Trabzon'un bizim stad da oynaması çok büyük bir sorundur.

Her zor da kalan takım ''nasıl olsa devlet yaptı Arena'da oynayalım'' diye düşünüyor.

Arkadaşlar yani tüm Türk spor severler, açın belge vs... araştırın. Her stadı devlet yaptı. Kaldı ki, devlet Galatasaray sayesinde çok ama çok kâr yaptı ASY'yi yıkarak.

Kısaca Trabzonspor kardeş takım fln da değil. Bunu kim çıkarıyor?

Olayın özeti Trabzonspor'un bu stad da oynaması mümkün değil, kimse kimseyi kandırmasın.

Ts taraftarının çoğunluğunun sevmediği başkanları yüzündense bu kin yanlış düşünüyorsun kardeşim..

Forumların da ki birkaç kendini bilmezin sözleriyle hareket ediyorsan yine yanlış düşünüyorsun kardeşim..

Ben TS'un bizim stadımız da oynamasına karşı değilim...

Bencede gelmesin. Trabzon'a gidince anamızdan girip bacımızdan çıkan çapulcu tayfası.

Trabzon'un bizim stad da oynaması çok büyük bir sorundur.

Her zor da kalan takım ''nasıl olsa devlet yaptı Arena'da oynayalım'' diye düşünüyor.

Arkadaşlar yani tüm Türk spor severler, açın belge vs... araştırın. Her stadı devlet yaptı. Kaldı ki, devlet Galatasaray sayesinde çok ama çok kâr yaptı ASY'yi yıkarak.

Kısaca Trabzonspor kardeş takım fln da değil. Bunu kim çıkarıyor?

Olayın özeti Trabzonspor'un bu stad da oynaması mümkün değil, kimse kimseyi kandırmasın.

aynen öyle cok güzel özet gecmissin kardes.

Trabzonsporluların şu yorumlarını okuyana kadar ben de oynasınlar diyordum.

Ama yok arkadaş, gitsinler başka bir yerde oynasınlar, Kadir Has var, Şükrü Saraçoğlu var.

Nıye ıstemıyecegız anlamıyorum kı adamlar stad gorsun ambıyans yaşasın ınş stad sayesınde turu geçerler..

Hadi herşeyi geçtim ama şu yüzden bile oynamalarını istemem.

TTArena nın ilklerini yazarken her yerde şu yazıcak:TTArena da oynanan ilk Avrupa Kupası maçı:Trabzonspor-Athletic Bilbao.

İlk oynanan Avrupa-Kupası maçı Galatasaray-Barcelona(veya herhangi bir takım) diye bahsedilmesi varken neden ilk Avrupa Kupası maçını TS oynadı diye bahsedilmesini istiyim ki ?

Ayrıca böyle her takıma hakaretvari sözler, dışlamalar,düşmanca hareketler kendi adıma hiç hoşuma gitmiyor..

Bu düşünce bizi ötekileştiriyor.. Dİğer takımlar tarafından sevilmeyen bir klüp olmaktan korkuyorum..

Örn : Karşı yaka

Nıye ıstemıyecegız anlamıyorum kı adamlar stad gorsun ambıyans yaşasın ınş stad sayesınde turu geçerler..

ya güzel kardeşim ilk mesajı okumadın mı?o hakaretler de yazıyor orada.adamların forumlarında bize etmedikleri laf kalmadı burda hala kardeş takım muhabbeti dönüyor.gerçeklerin farkına varın biraz!!

Üst Alt