Resmi Website İçin Alınlık Banner Önerileri


Selamlar,Basligi bilerek buraya actim 2 gün sonra burdan kaldirilirsa sevinirim zira son 2 günde bu bölüm ilgi cekici olacak ve konu aslinda önemli bir konu. Resmi sitemizde bulunan alinlik banner'i berbat denilebilecek kadar kötü, ne logo'muz kullaniliyor sol basta, ne de font Galatasaray'in kulüp fontu. Sahsen burda ufak capli 2 günlük bir organizasyon yaparsak ve hepimiz birseyler hazirlarsak en begenilen banner'i kulübe mail ile gönderir ve koydururuz.

Ben baslangic icin bir banner tasarladim, tüm arkadaslarin katilimini bekliyoruz.Dedigim gibi moderator arkadaslar 2 gün müsade ederlerse bu basligin burda durmasina cok daha katilimli olur.Saygilar.9329.jpg
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner ÖnerileriSelamlar,Basligi bilerek buraya actim 2 gün sonra burdan kaldirilirsa sevinirim zira son 2 günde bu bölüm ilgi cekici olacak ve konu aslinda önemli bir konu. Resmi sitemizde bulunan alinlik banner'i berbat denilebilecek kadar kötü, ne logo'muz kullaniliyor sol basta, ne de font Galatasaray'in kulüp fontu. Sahsen burda ufak capli 2 günlük bir organizasyon yaparsak ve hepimiz birseyler hazirlarsak en begenilen banner'i kulübe mail ile gönderir ve koydururuz.

Ben baslangic icin bir banner tasarladim, tüm arkadaslarin katilimini bekliyoruz.Dedigim gibi moderator arkadaslar 2 gün müsade ederlerse bu basligin burda durmasina cok daha katilimli olur.Saygilar.9329.jpgYaptığın tasarımda 'Galatasaray Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi' yazısı okunmuyor. Tek dikkat çekici unsur Kupa resmi olmuş. Onun dışında şu anki resmi banner daha güzel bence.
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner Önerileriresmi site barosun resmini koyarak ayrıcalık yapar mı be kardeşim
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner ÖnerileriResmi sitenin tasarımını baştan aşağıya değiştirmemiz gerekiyor. Bize yakışan bir tasarıma sahip değil. Hatta kabul etseler; ücret talep etmeden ben bile yaparım. :)
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner ÖnerileriResmi site 1-2 oyuncunun resmini koyarak ayrımcılık mı yapsın? Çok kötü olur. Şuan ki hali oldukça iyi. Ne kadar sade o kadar güzel. Kupalar, Fatih Terim'ler, futbolcular derken amatör bir banner tasarımı gibi olur.
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner ÖnerileriTamam da beyler bir öncekinde de Arda ön plandaydı, oyuncuların neyine resmi siteyi incelemek ? :D
 
Cevap: Resmi Website İçin Alınlık Banner ÖnerileriBencede amplem zaten formada var aslan logonun yerine aslan logolu birşeyler olsamış iyi olurmuş.Bu işlerden fazla anlamam.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt