Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes Bitti İddiası !

Olcan Adin gibi bir yerli oyuncu varken Reyes'e hiç gerek yok.. maliyetleri asaga yukari ayni olur. Ama Olcan yerli ve formda.

Olcan Adin - Engin Baytar - Carlos Eduardo

Selçuk Inan - Felipe Melo​

Orta saha'sini geçeçek takim var mi Spor Toto Süper Lig'de ?

benitez athletico nun basina gecerse reyes takimda kalir bence.

----------------------muslera--------------------------

----------------------------------------------------------

-------------semİh-----------Ömer toprak-----------

---eboue-------------------------------------balta---

--------------melo-------------s. İnan----------------

-----------------------engİn---------------------------

-------reyes---------------------------podolskİ------

----------------------elmander------------------------

sezon baslamadan önce transferler beni kesmemişti ama nasıl bi takım oldugunu gördüm hocaya güveniyorum reyes dediyse reyes gelsin kimi isterse alsın hoca işini bilir içim rahat benim eger reyesi istemişse vardır bi bildigi o da görüyodur takip ediyodur adamı . a.albayragın dedigi gibi sabahlara kadar uyumadan calıstıgı günleri varsa hocanın bunları hesaplıyodur o yüzden içimizi ferah tutup bekleyelim hoca gerekeni yapacak ihtiyac duyulan bölgelere dogru oyuncuları alacaktır .

Reyes kral adamdır klas topçudur ama 2 haftadır oynatıdığımız sistemi devam ettireceksek buna uymaz bence.Oynadığımız sistemde kanatların savunma katkısı çok üst düzey olmalı.Ya Reyes için sistem değişecek yada Reyesi bu sisteme entegre etmenin yolunu bulacağız

inşallah olmayacak keza grande terim bu akşamki acıklamaları ile onu temmuzda istediğini ve şimdi futbola ac yerli oyuncular üzerinde durduğunu söyledi, büyüksün hoca.

Korktum biran gelecekti diye,Fatih Terim'e çok güveniyorum transfer olaylarında.

Takım dinamiğini bozacak,takım oyununu bozacak oyuncu gelmesin mümkünse,buna Keita bile dahil.

Dualarım kabulmu oluyor ne:D Herkez Reyes'e garanti bakarken demiştim kesin deği.... Şu anki durumu, gelmek istemesi bakımından transfer edilmesi en yakın kişide olsa hoca için son ihtimal kendisi...

Fatih Terimin açıklamalarından sonra konu kapanmıştır.. Çok sevindim gelmeyeceğine..

Üst Alt