Reyes Dosyası Kapandı


4bd1areyes.jpgGalatasaray’ın gündemini uzun süre meşgul eden Atletico Madridli Jose Antonio Reyes dosyası kapandı. Sarı kırmızılıların gündemini, başta Ambrabat olmak üzere yurtiçindeki pek çok yetenekli genç futbolcu oluşturuyor.

Haberin Devamı GSC Portal'da​
 
Cevap: Reyes Dosyası KapandıŞota reyis :ask:

Kayserispor’un Faslı futbolcunun Galatasaray’a transferi doğrultusundaki tavrının değişmesi beklenirken, bu konuda teknik direktör Şota’nın çok daha pozitif bir tavır içerisinde olduğu öğrenildi. Genç teknik adamın öğrencisinin iradesinin Galatasaray’a gitmekten yana olması nedeniyle, gelecek hafta yapılacak son maçın ardından, Kayserispor Yönetimi’ne Ambrabat’ın önünün açılması yönündeki düşüncesini bildireceği belirtildi.
 
Cevap: Reyes Dosyası KapandıŞimdi bu laftan sonra Pranjic transferine de insanın inanası gelmiyorTeknik direktör Fatih Terim de, Trabzonspor maçından sonra “Reyes konusunda fikrimi başkana söyledim. Biz yetenekli, genç ve başarıyı arzulayan oyuncuları düşünüyoruz” demişti.
 
Cevap: Reyes Dosyası KapandıTransfer politikası böyle devam ederse çok iyi. Amrabat bence de Reyes'e tercih edilmeli.
 
Cevap: Reyes Dosyası KapandıİBRAHİM SETEN

@ibrahimseten İBRAHİM SETEN

SON DAKİKA - Ünal Aysal: "A.Madrid ve futbolcu ile anlaşma sağlamamıza rağmen F.Terim istemediği için Reyes transferini gündemden çıkardık."
 
Cevap: Reyes Dosyası Kapandıİyi olmuş, zaten acaip derece form düşüklüğü yaşayan bi futbolcu... 2. Riera vakasını kaldıramayız.
 
Ünal Aysal'dan Reyes transferi konusunda açıklamaÜnal Aysal: "A.Madrid ve futbolcu ile anlaşma sağlamamıza rağmen F.Terim istemediği için Reyes transferini gündemden çıkardık."K : Twitter @ibrahimseten
 
Cevap: Ünal Aysal'dan Reyes transferi konusunda açıklamaaklın yolu bir :) Terim doğrusunu yapmış..benim anlamadığım başkan Terime sormadan kulübü ve futbolcuyla neden anlaşır?? acaba terime jestmi yapıyor??
 
Cevap: Reyes Dosyası KapandıŞota reyis :ask:

Kayserispor’un Faslı futbolcunun Galatasaray’a transferi doğrultusundaki tavrının değişmesi beklenirken, bu konuda teknik direktör Şota’nın çok daha pozitif bir tavır içerisinde olduğu öğrenildi. Genç teknik adamın öğrencisinin iradesinin Galatasaray’a gitmekten yana olması nedeniyle, gelecek hafta yapılacak son maçın ardından, Kayserispor Yönetimi’ne Ambrabat’ın önünün açılması yönündeki düşüncesini bildireceği belirtildi.İşte şu zihniyette olamıyor adamlar.Sanki köle ticareti yapıyorlar.:)
 
Üst Alt