Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Cevap: Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Kısacası şöyle düşünün f7 macında Kazımın yerine Reyes olsaydı yada 2. forvet olarak Baros'un yerine Reyes olsaydı maç kaç kaç biterdi gozunuzun onune bir getirin.

Reyes'in futbolculuğundan şüphe duymuyorum.Benim endişem Türkiye'ye daha önce gelmiş olan İspanyol futbolcular gibi olmasıdır.Guti bile dikiş tutturamadı burada.

Sergen Yalçın: Reyes gelirse çok iyi transfer olur.

Vaybe transfer beğenmeyen sergen bile çok iyi olur diyor. Reyesi ofansın her bölgesinde oynatabiliriz. Bazı deplasmanlarda forvet bile oynar.

sergen derbidede yüzde 80 berabere yüzde 20 fener alır GS IN ŞANSI YOK DEMİŞTİ. BİZİM UEFAYI ALAMACIGIMIZI söylemişti. inşallah bu sefer tutturur.

kliplere bakarsak bu adamda kanatlarda iyi olmasi lazimdi

[video=youtube;a9W6DMIfHVA]https://www.youtube.com/watch?v=a9W6DMIfHVA[/video]

Bu adamın şuanki performansına bakmayalım derim hocası harcadı. Geçen sene döktürüyordu.Busene sorunlar yaşadı.

adım gibi biliyorum ki biz degil Tottenham alsa Reyes'i burada herkes "öff bee kaçırdık ulan" falan der ŞU AN İSTEMEYENLER DAHİL :asd:

Podo çıkacağını biliyorum. Heleki bugün 2 gol attıktan sonra herkezin ağzının suyu akmıştır. Podo 11 veya 12 M vereceğimize Reyes'e 4 m verip alalım daha karlı oluruz. Paranın geri miktarını bir yerli oyuncuya harcarız. Hem Töre hem Podoyu istiyoruzda, kulübüde düşünelim bu iki oyuncuya nerden baksan 20 M vermen lazım. Kulübleride satmak siterse tabi..

Ginede Reyes garanti değil.. Olma şahs yüksek ama olmama şansıda var..

adım gibi biliyorum ki biz degil Tottenham alsa Reyes'i burada herkes "öff bee kaçırdık ulan" falan der ŞU AN İSTEMEYENLER DAHİL :asd:

Benim adıma emin olma renktaş.:) Yine de gelirse eğer bahsettiğiniz gibi fayda sağlar inşAllah.Kazanan Galatasaray olsun,biz mahçup olmaya razıyız.:)

Üst Alt