Reyes'in Menejeri Galatasaray'ı Aradı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes'in Menejeri Galatasaray'ı Aradı

uwgp.png

Reyes’in menajeri Mariona Aguilar, Türk ve İspanyol gazetelerinde çıkan haberlerin ardından, Galatasaray Yönetimi’ni aradı...

Cevap: Reyes'in Menejeri Galatasaray'ı Aradı

Hiç istemiyordum ama genelde böyle forumcak istemediğimiz adamlar iş yapıyor, inceden gelsin bakalım der gibi oldum.

amrabat stil olarak çok çok daha uygun ve 24 yaşında daha.

keriz yolma resmen ama klübümüz malesef son yıllarda bu yolla cok cok yolundu..

ne güzel arda turanı al ,gencinden sonrada işe yaramayan ahı gitmiş vahı kalmış reyesi 7-8 milyon euroya bize okut..

ders bunlar ders hemde ne büyük ders , bir zamanlara polat sezgin ikilisi bu dersler üzerine tez yazıp klübü perişan etmişdi şimdi

aysal-tulun ikilisi aynı şeyler peşindeler ,çok yakında tulunda ortaya cıkıp tez yazdık derse kimse şaşırmasın.

Keweel in bile bu takima o kadar büyük katki vermedigini düsünürsek,bu adam Keweel kadar bile katki saglamaz bizim takima.Kale ve geri dörtlü tamam,orta sahamizda Selcuk-Melo-E.Baytar ile fena sayilmaz,simdi bu üclünün önüne ofansif bir orta saha,sola Poldi olmazsa Sercani oraya alistirmak,sag kanadada takim oyununu bozmayacak bir eleman.BJK nin hic göze batmayan Hilberti yada Holoskosu bile bizim takimda cok is yapardi,en azindan haddini bilerek oynuyorlar,artistik yapip takima zarar vermiyorlar.Haaa oda olmazsa su Mertana sans verelim,yeterki su Kazim biraz dinlendirilsin,Mertan i son 15 dakika Benfica ya karsi izledik,tadi damagimizda kaldi.Para artarsa Baros u takasada kullanip iyi bir golcü alinirsa sampiyonluk icin bizimde en az ötekiler kadar sansimiz olur...

Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyeniz.

Insallah gelir.Podolskiye 15 milyon bonservis ve 4 milyon maas verecegimize Reyes´e 5-6 Milyon bonservis ve 2-3 milyon maas vermek cok daha iyi.Ayni fiyatlar olsada,Reyes´i tercih ederdim.

Üst Alt