reza zarrab - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

reza zarrab

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Amerika bazi kisilerin sonunu hazirliyor. Insallahta oyle olur. Bu dava kesin olarak yukaridakilerede isin icine surukliycektir.

Son düzenleme:
isin icine italya ve hindistan da girdi. iran'in bu ulkelerdeki petrol paralari da halkbank uzerinden ve riza sarraf araciligiyla aklanmis.

Bence Amerika bazi kisilerin sonunu hazirliyor. Insallahta oyle olur. Bu dava kesin olarak yukaridakilerede isin icine surukliycektir.

teflon bizim hükümetimiz kardeşim ne atsan yapışmıyor bunlara büyük resmi görün amerika bizi kıskanıyor yahudi ve amerikan lobisi iş başında filan diyip yırtacaklar mal ahalimizde hüloğğ sloganları eşliğinde mitinglerde rıza sarrafa sövecekler konu kapanacak her zaman olduğu gibi

Arkadaşlar bu elemanı Amerika hangi gerekçede n dolayı yargılıyor? Amerika'ya dokunan noktası ne? Ben hala anlamış değilim. Bu eleman İran ile olan ticaret şeysinde yok muydu? Bizimle ilgili olan birşey değil mi? Anlayamadım şu noktayı. Konuya da tam vakıf değilim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bu elemanı Amerika hangi gerekçede n dolayı yargılıyor? Amerika'ya dokunan noktası ne? Ben hala anlamış değilim. Bu eleman İran ile olan ticaret şeysinde yok muydu? Bizimle ilgili olan birşey değil mi? Anlayamadım şu noktayı. Konuya da tam vakıf değilim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şöyle söyleyeyim amerikanın iran üzerine uyguladığı ambargoyu Türk Hükümetinide kullanarak delmiştir.

Merkez Bankası ile de temasa geçtiğini söyleyen Sarraf, Halkbank'ta açılan hesapla İran'a altın transferi gerçekleştirmek istediğini, ancak Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın eşi şarkıcı Ebru Gündeş'in ünlü bir isim olması nedeniyle kendisiyle çalışmak istemediğini söyledi.

“45-50 MİLYON EURO RÜŞVET VERDİM”

Sarraf daha sonra konuyu dönemin Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'a taşıdığını ve Halkbank’tan altın ticareti yapabilmek için Çağlayan'a 45-50 milyon euro rüşvet verdiğini iddia etti.

Bu arada, Rıza Sarraf, zaman zaman şema üzerinde jüriye bilgiler de verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt