reza zarrab | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

reza zarrab

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burada bir başlığı olmaması biz sevenlerini üzmüştür. kendisini hala bilmeyenler var ise, türkiye'nin cari açığını neredeyse tek başına kapatacak kadar cevval, pek kıymetli hükümetimiz tarafından sağlık durumu endişe ile takip edilen ve uğruna notalar verilen (ne notası müzik notası mı?) "sayın cumhurbaşkanım" sloganı ile özdeşlemiş fikonun kankisi, eşine ki kendisi çocuğunun psikolojisi bozulan ebru gündeş olur; bana mars'ı alacak söyleminde bulunduracak kadar cömert ve mütevazi, orospu ile memurun bahşişi işin başında verilir düsturunu kendine şiar edinmiş ve bu doğrultuda mevcut siyasi iktidarın yönetici kadrolarını ederi karşılığında satın almış, dünün akil adamı, yarının fbi ajanı ve fetöcüsü, übermensch başka bir deyişle çok yakında; reze zerreb. kandırıldık ey halkımmm

reisin lafının üstüne laf söylenilmez!!

DP0hFFxW0AA6X5j.jpg

bugünkü duruşması 17:15 de başlıyormuş.

netflix şu adamın hayatından 4 sezonluk dizi çıkarır narcos solda sıfır kalır!

çikinovaski zarrab bakalım bugün neleri söyleyecek.

Henüz 2012 yıllarını anlatıyor, ambargonun yeni yeni delindiği yıllar.

[FONT=&quot]"Neden FBI'nin gözetimine geçirildin" sorusuna

Sarraf: "Güvenlik gerekçesiyle. Gözaltı merkezinde tehdit edildim"

böyle büyük bir hayırseveri kim tehdit etmiş ola ki?[/FONT]

[FONT=&quot]zarrap: bağcılar devlet hastanesinde tahlil sonuçları çabuk çıksın diye başhekime lokum yaptırıp kutunun kapağının arasına 3-5 bişeyler sıkıştırdım.

[/FONT]
[FONT=&quot]Sarraf: Bir toplantıya geç kalıyordum, arayıp trafik müdüründen emniyet şeridini kullanmak için izin istedim[/FONT]

zarrap: bağcılar devlet hastanesinde tahlil sonuçları çabuk çıksın diye başhekime lokum yaptırıp kutunun kapağının arasına 3-5 bişeyler sıkıştırdım.

Sarraf: Bir toplantıya geç kalıyordum, arayıp trafik müdüründen emniyet şeridini kullanmak için izin istedim

herifin hayatı rüşvet anasını satayım.
Sürekli rü
şvet veriyor, vermediği zamanlar başına ağrılar giriyordur bunun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt