RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal!

Bir yanda bugüne kadar Roland Garros finali kaybetmeyen Nadal; diğer yanda Grand Slam finali kaybetmeyen Wawrinka.

Wawrinka'nın kendini ispat edeceği, yerinin sağlam olduğunu göstereceği; Nadal'ın ise geri döndüm diyebileceği bir karşılaşma olacak.

5bd066ae6b241ce587273cdd05f70924.png

Wawrinkanın şu ana kadar bir numarasını göremedim. İlk kez izlediğim için belki biraz haksızlık olacak ama Nadal, Murray, Djokovic ve Federer seviyesinde biri olarak gelmedi bana.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Djokovic'iuzay tenisi oynadığı 2015 yılında roland Garros da yenerek şampiyon oldu. şampiyon ol grand slam finalinde yendi; 2016 da yine djokovic i ABD açıkta yenerek şampiyon oldu; yılını tam hatırlayamadığım Avustralya açık finalinde Nadal ı yenerek şampiyon oldu. Atp1000 başarılarını saymıyorum. Daha ne numarası olacak! Ama bugün çok acele ediyor. Böyle giderse set bile alamayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Djokovic'iuzay tenisi oynadığı 2015 yılında roland Garros da yenerek şampiyon oldu. şampiyon ol grand slam finalinde yendi; 2016 da yine djokovic i ABD açıkta yenerek şampiyon oldu; yılını tam hatırlayamadığım Avustralya açık finalinde Nadal ı yenerek şampiyon oldu. Atp1000 başarılarını saymıyorum. Daha ne numarası olacak! Ama bugün çok acele ediyor. Böyle giderse set bile alamayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ne bileyim şu ana kadar acayip kötü tenis oynuyor, bu yüzden maçın kalitesi bile kötü.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sonunda bir kıpırdadı, doğru düzgün hareket etmiyor, aceleden ziyade hatası bu birazda.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt